2733
2734

منم بچه تر که بودم بچه دوس داشتم منم میگفتم ۲ تا پسر ۲ تا دختر 

بزرگتر که شدم دیدم تو این کشور گناه دارن بیان 

بعدم انقد اینجا گفتن اونایی که بچه میارن خودخواهن داره باورم میشه خودخواهم 😐

نمیدونم چرا این حرفو اینجا میگن که بچه میخای چیکار 

دقیقا سومی رو باردار بودم خواهرشوهرم خودشو کشت که بچه میخای چیکار شوهرم راضی نبود بردیم سقط چند ماه نگذشته بود خواهرشوهرم حامله شد 

حالا تو دلشون چی میگذره خدا عالمه 

همه رو سپردم خدا 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

11  تا اقایون معتقده باید یه تیم فوتبال بزنه

😂😂😂خاک تو سرش

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

به دوست داشتن نیست بستگی داره شرایط مناسب و رفاه برای چند تا بچه میتونی فراهم کنی؟؟ جه روحی چه مالی .

والا من یه بچه دارم دیگه نه اعصاب بچه دوم دارم نه میتونم خرج یه بچه دیگه رو بدم .😅

پیچیده شمیمت همه جا ای شه بی سر....                 چون شیشه ی عطری که درش گم شده باشد....
بابابزرگم 24 تا بچه داشت 12 تای اولش از زن اولش بود ک همشون مردن بعد اومد مامان بزرگمو گرف گف من بای ...

مامان بزرگ من ۱۳ تا آورد من میگفتم چه کار شاخی کرده😂🤕

البته ۸ تاش زنده موندن.

ماشالا بهشون 😂

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2706