2726
عنوان

دلیل این ری اکشن شوهرم چی بود

820 بازدید | 67 پست

مادرشوهرم از یکی روستاها کرمان امدخونمون تهران بره دکتر من خودم براش نوبت گرفتم گفتم بیا 

داشتم توی یخچال دنبال رب گوجه میگشتم ازشوهرم پرسیدم رب گوجه چی کار کردی گف نمی دونم منم گفتم اخرین بار تو برداشتی مرغ درست کردی 

مامانش گف تو تواین خونه اشپزی میکنی ؟بعد به نشانه تاسف سرش تکون داد 

شوهرم هم به من یه چشم غره ای رف 

انگار کار بدی کردم 

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخاطر افکار قدیمی:\

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

خب نباید میگفتی مادر شوهر ها به خورده حساس هستن که پسر شون مثلا خیلی کمک بده 

مرد ها هم دوس ندارن  کسی بفهمه یه جوری انگار غرور و ابهت شون جریحه دار میشه 

خدایا شکرت 🙏🏻

زودتر فقز مادزشوهر و بفرست خونش تا شوهرتو شستوشوی مغزی نداده

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706