2726
عنوان

از چیزی بگو که حالت خوب شه☺

266 بازدید | 28 پست

سلام 

اینجایی که زندگی میکنم داره بارون میباره😍

ازاونجایی که عاشق بارونم

به یاد خاطرات قشنگم افتادم

.

من خیلی به پدربزرگم علاقه داشتم،اونم خیلی نوه هاش رو دست داشت خدارحمتش کنه

منو به یک گل تشبیه کرده بود وصدام میکرد

یه ادم سفید پوست،مهربون،جدی،رک،پرتلاش،باادب وتحصیل کرده

عشقم بود

اینقدر محوش میشدم 😍

همیشه از حافظ وسعدی برامون شعر میخوند اونم از حفظ!بدون اینکه به جایی نگاه کنه یا بخواد تقلب کنه....

دستاشو هیچ وقت ول نمیکردم،دستام بزرگه اما تو دستای مردونه وگرمش گم میشد

منو غرق خوبی هاش میکرد

فردا پنج شنبس ،همیشه پنج شنبه ها با گوشی تاشوش ازاون کوچولوها بودا دکمه ای ازهمونا،

سریع بهمون زنگ میزد ومیگفت منتطرتونیم نهار نمیخوریم تا شما برسید

منم از خدا خواسته😍

حالا بعضی وقتا مامان وبابا رو راضی میکردم

چندین شب رو خونشون میموندم

توی ایوون میخوابیدیم،پشه بندمیزدیم

وتاصبح مخشون رو میخوردم

اینقدر سوال میپرسیدم تا فکم درد میگرفت وخوابم میبرد🙊😂

چطوری اشناشدید؟؟بابابزرگ رو چقدر دوست داری ؟؟مادربزرگ رو چقدر دوست داشتی؟؟پشیمون نیستید؟؟کی اولین بار همو دیدید؟؟

یه بیماری سخت ،اونو ازم گرفت

حالا که نیستند دلم تنگ میشه،دلم میخواد بازم اون روزا رو کنارشون تجربه کنم:)

راستش هرچقدر فک میکنم هیچ خاطره ای منو خوشحال تراز روزایی که باهاشون وقت میگذروندیم نمیکنه

دوست من تو رو چی خوشحال میکنه ازش حرف بزن تا یادآورت شه وخوشحال شی☺

اگه مقدوره برای شادی روح همه در گذشتگان هم صلوات بفرستیم🌷روحشون شاد

گرنگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🙏

اینجام بارون 

حال دلت میزون

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرا قشنگی دارم توتو طلایی دارم توتو بلایی دارم😜😜😜💃💃💃💃💃

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
2728

هیچی گل.ما از وضعیت شخمی ب شخمی تر و همچنان شخمی تررررر نائل میشیم.

خدا شکر میکردیم سالمیم ک اونم الان سرماخوردم بدعا کرونا نباشه.

روح پدربزرگ نازتم شاد باشه الهی

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
بابلسر بارونیه😍خوش به حالت .جای منم خالی کن

ار 

فداتشم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

هرچی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید نمیدونم چه اتفاقی حالمو خوب میکنه 

ولی یکی از چیزایی که همیشه بهم آرامش میداده اون دفترچه ی سبز رنگیه که خودم درستش کرده بودم و هرموقع دلم میگرفت همه ی دردودلامو توی اون دفتر می‌نوشتم 

هر چی تو دلم بود برای خدا مینوشتم و کلییی حالم خوب میشد از وقتی ازدواج کردم دیگه سراغ اون دفتر نرفتم و دیگه هیچ وقت نتونستم مثل قبل حالمو خوب کنم

دلم برای اون حال و هوا حسابی تنگ شده 

به شدت دلم هوایی اون دفتر شده 

یه عالمه حرف تو دلمه که باید چند از صفحه ای از اون دفترو پرکنه

باید دوباره با خدا بعد مدت ها یه قرار ملاقات بذارم✨

هیچی گل.ما از وضعیت شخمی ب شخمی تر و همچنان شخمی تررررر نائل میشیم. خدا شکر میکردیم سالمیم ک اونم ا ...

😂😂😂وای خندم گرفت از نحو حرف زدنت،خیلی باحالی

امیدوارم حال دلت خوب باشه

دعا میکنم کرونا نباشه رفیق🌷

مرررررسی از مهربونیت 

لطف کردید

انشالله سلامت باشی هم خودت هم عزیزانت

گرنگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🙏
2706