2726
عنوان

با پسری که هر نیم ساعت یه نخ سیگار میکشه ازدواج میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 153 پست
والا قبلا لات محل بوده از اینا که قمه کش بودن بعد الان اروم شده و خیلی مهربون و عادی شده میگه از گذش ...

لات محله 😳😳😳

حالا میخوای باهاش ازدواج کنی 😳😳😳😳

هیچوقت همچین اشتباهی نکن 

قبلا هر چی بوده مطمئن باش خو گرفته 

خودِماه انقد ماه نیست که تو انقد ماهی ❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه این بهم گفت میخام ترک کنم ولی من که تغییری ندیدم تو رفتارش

همش الکیه، اول رابطه حرف زیاد میزنن😂

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
لات محله 😳😳😳 حالا میخوای باهاش ازدواج کنی 😳😳😳😳 هیچوقت همچین اشتباهی نکن  قبلا هر چی ب ...

اخه وسط اینجا من بهش وابسته شدم نمیدونم چیکار کنم عزیزم عکسش بزارم میتونی بفهمی معتاد هست یا نه ؟

نه عزیزم عرق نمیکنه یه بار رفته بودم باهاش بیرون دیدم یه قرص خورد گفتم قرص چی بود گفت مال معدمه نکنه ...

قرصش چ شکلی بود؟  منم یبار پارسال بودم دیدم ی قرص سفید ریز افتاد از جیبش یدونه بود لای ی تیکه پلاستیک هرچی گفتم چیه نگف اخرش گف مال چیزه ن*ع*و*ذ از عطاری گرفتم..بعد اون دیگ ندیدم قرصی این شکلی بخورع اماهمون روز کلی دعواکردیم...😔😣

اخه وسط اینجا من بهش وابسته شدم نمیدونم چیکار کنم عزیزم عکسش بزارم میتونی بفهمی معتاد هست یا نه ؟

تا وابسته تر نشدی تموم کن

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

اره لایکم کن بزار......من احتملا بفهمم

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
2706