2733
2734
۱۲ 

زودتر بخواب و قبل خواب فعالیت بدنی مثل حرکات کششی و یوگا داشته باش تا خواب عمیقتری رو تجربه کنی باعث میشه بدنت تمام انرژی لازم رو در طول شب بگیره و دیگه روزا خواب الود نیستی  تو نت سرچ کن حرکات ورزشی قبل خواب...

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا میکنم انشاالله موفق شی و یه رتبه خوب سال اول بیاری تو هم برای من دعا کن سال اول قبول شم و انگیز ...

ایشالله ک قبولی 

مثبت فکر کن الان مجازی شده همه اوضاشون خیته 

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
زودتر بخواب و قبل خواب فعالیت بدنی مثل حرکات کششی و یوگا داشته باش تا خواب عمیقتری رو تجربه کنی باعث ...

باشه حتما ولی من میخوام عصر یه ورزش ۳۰ دقیقه داشته باشم، به نظرتون کمک میکنه به روحیم؟

Army_forever💜
2728
آره ولی چه فایده آزمون که خییییلی جلوعه

منم خریدم همرو آزمونم ثبت نام کردم 

من واسه آزمون پلاکمو فروختم اما نمیدونم چرا مثه بچه ادم نمیشینم بخونم 🤕💔

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

حتی مشاورم دارم 🤕خاک برسرم نمیدونم دردم چیه  

باشه حتما ولی من میخوام عصر یه ورزش ۳۰ دقیقه داشته باشم، به نظرتون کمک میکنه به روحیم؟

اره  خیلی ورزش ۵ دقیقه اشم روحیه اتو شارژ میکنه اگه بتونی ۳۰ دقیقه که عالیه   و خیلی هم خوابتو عمیقتر میکنه چون هرچی کیفیت خواب کم باشه تو طول روز بدن میخواد این کمبود انرژی رو یه جوری جبران کنه یا به قول شما همش خواب الوده ای یا گنگ و کلافه  بنابراین تا میتونی راه حل بالابردن کیفیت خواب شب رو پیدا کن  یکیش ورزشه و ساعت خواب یه سری اپلیکیشنام تو نت هستن که اونام تکنیک های جالبی دارن مثل تنفس قبل خواب و موسیقی و مطالعه و...

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2738

من آمپول آزاد سازی زدم ودرست روز تخمک گذاریم سرما خوردم وبه طرز عجیبی روز بعدش خوب شدم وبعد ۳روز دیگه دوباره تب شدید استفراغ بدن درد و خوب شدن در عرض ۱۲ساعت .به نظرتون تخمک گذاریم موفق بوده یا هنوز نمیشه گفت ۷روز از زدن آمپول آزاد سازی میگذرا

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر
منم مشاور گفته این سری برنامه اجرا نکنی ردم میکنه

میگم میای بهم گزارش کار بدیم ؟