2703
2553

خیلی سخته من که اصلا بلد نیستم همیشه دعوت شدم و خوردم

البته ناگفته نماند زیادم دوست ندارم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

خیلی سخته ما گوسفندسربریده بودیم شوهرم تمیزکرد باید اول پوستشو باچاقو کامل بکنی 

چشاشو دربیار 

بعد باتبرتیکه تیکش کردیم مغذشم دراوردیم

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما رو گاز موهارو میسوزونیم بعد که کامل موها از بین رفت میشوریم و تمیز میکنیم 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2720
ما رو گاز موهارو میسوزونیم بعد که کامل موها از بین رفت میشوریم و تمیز میکنیم 

چه فکر خوبی! چون سخته فکر کنم موهارو بکنیم. خودت تمیز کردی تا حالا؟ کله گوسفند خوبه یا بز؟

پس از بیرون نخریدین! آفرین چه سالم. پس منم زنده بخرم؟!

اخه گوشت گرونه ولی گوسفنده زنده ارزونه نسبت به گوشتش ما شریکی سربریدیم مثلا برا یک ملیونو پونصد ۱۵کیلو گوشت شد برا هرکدوم دونفری نصف کردن 

حالا،سیرابی،جیگر،کله پاچشم که هیچ 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
اخه گوشت گرونه ولی گوسفنده زنده ارزونه نسبت به گوشتش ما شریکی سربریدیم مثلا برا یک ملیونو پونصد ۱۵کی ...

زنده کیلو چند خریدید ؟

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲
2714
چه خوب؛ کجایی هستی عزیزم تو شهر ما کیلو ۷۰ تومنه 

وای چقد گرونه 

اذربایجان شرقی

چه فکر خوبی! چون سخته فکر کنم موهارو بکنیم. خودت تمیز کردی تا حالا؟ کله گوسفند خوبه یا بز؟

اره کله کهره بود اره خودم تمیز میکنم 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
کهره چیه؟!

بچه بز از بز کوچیکتره 

2706