2726
عنوان

مامانم داره اذیتم میکنه

187 بازدید | 12 پست

سلام 

من باردارم ۹ هفته هستم 

قبل از بارداری شوهرم دختر بچه میدید ذوق میکرد میگفتم خدا بهمون دختر بده مامانم میگفت زبونت لال بشه ایشالله

الان باردارم خواب دیدم بچم دخترم برای مامانم تعریف کردم میگه خوابت ایشالله ک چپ در میاد 

از وقتی باردار شدم همش شبا یاد حرفاش میوفتم گریم میگیره انگار دلم شکسته 

هزار بار تو جمع گفتم اگه خدا بهم دختر بده رو سرم میزارمش 

اصلا هم برام جنسیت مهم نیست پسر هم بده عزیزه  اما انقدر این روزا حالم بده همش خواب نوزاد پسر یا دختر میبینم همش خواب جنسیت میبینم

و خدایی که بشدت کافیست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه دعایی سوره ای چیزی واس ارامش موثره بگین شبا بخونم چون هیچ جوره اروم نمیشم

فقط بگو خدایا بچم سالم باشه .منم عاشق پسر بودم انقد ناشکری کردم بچم ک به دنیا اومد دختر همش مریض بود .

عهه

انشالله سالم باشه فقط

من مامانم میگفت حق نداری حالا حالا ها باردار بشیا😐😂

الان میگه کاش دوقلو بود یه قلشو من نگه میداشتم برا خودم😂😂😐

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
وقتی اینقدر تاکید داره و تو ذوقت میزنه جلوش چیزی نگو

خواهر ندارم 

دوستی هم ندارم ک واقعا خیر خواهم باشه 

مثلا خیر سرم با مادرم درد ودل میکنم

و خدایی که بشدت کافیست❤

منم هفته ۹ هستم. و اصلا قصد ندارم تا زمان به دنیا آمدنش جنسیتش رو از سونو بپرسم. هرکس هم بپرسه میگیم هییییچ فرقی برامون نداره و دوره این حرفا گذشته. الان هم دیگه کم کم اطرافیان عادت کردن و حرف جنسیت نمی‌زنن.

در جست‌وجوی خودم زندگی را دور می‌زنم...
خوبه طاقت میاری؟

آره. به راحتی! واقعا برام مهم نیست. یه انسان داره توی وجود من شکل میگیره و این بزرگترین معجزه جهان و لطف خدای مهربون در حق ماست. حالا دیگه چه اهمیتی داره که آلت تناسلی مردانه داشته باشه یا رحم؟

هرجور بود روی چشم ما جا داره. آدم بچه‌دار میشه برای تجربه عشق بی‌مرز و بی‌دلیل. اولین اصل عاشق بودن هم اینه که معشوقت رو هرطور که هست دوست داشته باشی.

هربار که دلت میگیره ذهنت رو آروم کن و به این فکر کن که بزرگترین معجزه هستی توی دلت در حال شکل گرفتنه. شکر خدای مهربون رو بکن بابت لطفش.❤️

در جست‌وجوی خودم زندگی را دور می‌زنم...