2726
عنوان

گهواره بخرم یا نه

196 بازدید | 24 پست

مامانا بچتونو کجا خوابوندین از بدو تولدش

میدونم حوصله اپلود عکس ندارین اما حداقل لینک اینترنتی از عکسشو برام بزارید برم ببینم بچه اولمه هیچی نمیدونم

بچم بیس روز دیگه دنیا میاد هنوز برا جای خابش هیچی نخریدم 

گهواره داشتم چیز خیلی خوبیه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من بچه ندارم ولی بنظرم لازمه،اخه بچه رو بعد چند ماه باید از تو تخت خودتون در بیارید گهواره باشه اونو می‌دارید کنار تخت 

البته نمیدونم بچه تا چند ماه تو گهواره جا میگیره؟

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

گهواره فقط ی هفته ب کارم اومد نخر ب نظرم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

من داشتم عالی بوددخترم تایکسالگی داخلش میخوابیدبعدازاون دیگه خودش نخواست

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

از این تختا بگیر که حفاظ داره بعدشم که بزرگ شد بتونی برداری تخت رنگی رنگی نگیر که بعداً بخوای بزرگ شد دوباره هزینه کنی . زندایی من از اینا گرفت الان حفاظشو برداشته بوس ده سالشه هنوز داره استفاده میکنه

2706