2733
2734

آره عالیه

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من 12هفته هستم . ترشح سفید دارم و بدبو . دکتر عمومی گفت عفونته .ولی امروز دکتر زنان معاینه کرد و ازمایش ادرار گرفت گفت عفونت نداری مال بارداریه . و بهم دارو نداد . بنظرتون چکار کنم زودتر خلاص شم از شرش

من 12هفته هستم . ترشح سفید دارم و بدبو . دکتر عمومی گفت عفونته .ولی امروز دکتر زنان معاینه کرد و ازم ...

توی لگن بتادین و اب بریز بشین توش یه رب

این کارو کنی عفونت باشه برطرف میشه نباشه هم ک هیچ ضرری واسه نی نیت نداره 

بهتر از قرص و دارو و این حرفاس توی دوران بارداری

🤍دین ینی انسانیت🤍
2706