2703
2553
عنوان

کاربری ک خیلی توسایت فعاله و همه میشناسنش😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
حالا نمی‌دونم کسی از من اسم نبرد خوشحال باشم یا ناراحت؟؟؟ از این که جز بیکارهای سایت نیستم خوشحال با ...

خوشحال باش چون بیکار و علاف حساب نمیشی ...

من خدارو توبرق چشمای آدمهایی میبینم  که ازحال خوب دیگران حال دلشون خوب میشه 
 @فرشته_جهنمی    هم قبلاً زیاد می‌دیدم الان کمتر  فک کردم ترکیده الان دیدم ن ...

😍😍😍😍😍😍

مرسی مهربون😚😚😚😚😚😚❤❤❤❤❤❤

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2714
ای جان عزیزم تو بارداری😍😍گفتم انگار پیدات نیس،مبارکت باشه♥️♥️

اره🤭

مرسی عزیزم🥰❤🥰❤🥰❤🥰

آره نسبت به قدیما کمتر میام

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببخشید اسی شرمنده

بچه ها میشه نفری یه دونه برام صلوات بفرستید تو کارم گره افتاده😔😔💔تورو خدا دعام کنید کارم حل بشه اخه خدا دست شمارو خالی بر نمی گردونه💔😔 یه صلوات که واسه شما کاری نیس😔💔هر کی فرستاد لایک کنه💔

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست
دوتا هستن خیلی روی مخن بعد قشنگ اخلاقشونم معلومه اینجا فقط فیلم بازی میکنن چیزی ک نیستن 👌

در گوشم بگو😁

اگه میگم صبورترین زن دنیا واسه اینه که من خیلی جاها ، خیلی چیزا رو با تموم وجودم حس کردم مثل دروغ ... خیانت ... ولی فقط لبخند زدم و به روی خودم نیاوردم ، خیلی جاها غرورم شکست ولی گله نکردم ، کتک خوردم ، ناسزا شنیدم ، مسخره شدم اما چیزی به روی کسی نیاوردم حتی به روی خودم ... گذشتم و گذاشتم بگذره همه اون روزها ، گذاشتم بگذرن  همه آدم ها و بدی هاشون و گذشت ... اونقدر تحمل کردم تا بجایی رسیدم که تحمل کردن روزهای سخت  برام آسون ترین کار دنیا شد🥺🙂 ... الانم خوبم ، دنیا خوبه ، روزگار خوبه ، زندگیم خوبه  و تموم سختی ها میگذرن ... هم سختیای الانمون هم سختی های که تو سرنوشتمون هست ... خدا بزرگه ✨🍂🍃🌱

@نیوشاگلمن   😂

حمله حمله تیم شیران پرسپولیس ایران از دل از جان یارب هرچی صلاحه واسم رقم بزن💛واس خوشبختیم صلوات میفرستی💙دلم بعد از تماشای چشمای تو یه حسی مثل پر گرفتن گرفت💜ببین واس اینک تو با منی چجوری خداروشکر میکنم💚سلامتی روزی که بیان وسط قر بدین و واسم بخونین امشب تمومعاشقابامامیخونن یکصدا میگن تویی عاشق ترین عروس دنیا😍💜💛
2706