2733
2734
عنوان

کبدچرب

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 27 پست
دکتر به شما دارو داد؟  منم گرید 1 دارم ولی دکتر هیچ دارویی بهم نداد

دکتر وقتی ۲به بالا بودم دارو داد

الان یک‌هستم گف دارو نمیخواد ورزش کن وکاسنی بخور بعد عذا از عطاری میگیرم

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس منم کاسنی بگیرم 😐

بهترین راه حذف غذاهای پرکالری نمیشه زیاد خوردیمدت کم میخورن چون زیادیش مضر برو عطاری کاسنی شاه تره میخریترکیب میکنی بعد ناهار میخوری 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
منم کبدم چربه ،کمی ورم داره و احساس درد دارم،سونو و آزمایش رفتم،دکتر چیزی از گرید و ....نگفت  ...

گیاه ارتیشو هست اگر عطاری بگیری روزی سوعده دم کن بخور خیلی خوبه منم داشتم خوردم چهل روز بعد از غذا یک استکان  خوب شدم میتونی تو گوگل سرچ کنی خواصش هست

2731
2738
منم دهنم بشدت تلخه ولی سونو دادم چرب نبود علت از کجاس؟

نمیدونم باید بریددکتر داخلی خوب مشکلتون رو بگید

گیاه ارتیشو هست اگر عطاری بگیری روزی سوعده دم کن بخور خیلی خوبه منم داشتم خوردم چهل روز بعد از غذا ی ...

ممنون گلم

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔