2726
عنوان

تخت خواب دخترم+عکس

983 بازدید | 16 پست

این تخت خواب دخترمه تو اتاقش

برای دودکشش میخوام به جای دود ستاره ازش بیاد بیرون یعنی ستاره بچسبونم روی دیوار طوسی رنگ. به نظرتون ستاره ازین طلایی آیینه ای ها قشنگ تره یا ستاره شب نما که شب روشن میشه؟

تعداد رای : 44
نظرسنجی
ستاره آیینه‌ای طلایی
9
20%
ستاره آیینه ای نقره ای
4
9%
ستاره شب نما
31
70%
یه مادر گیتاریست و آرایشگر، دانشجوی اقتصاد و عاشق همسرم و زندگی سه نفرمون😍🧿 

قیمت تخت و وسیله هاش چقدر شد 

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خخخ چه بانمک.  فلزیه یا چوبی؟  ستاره های شب نما فقط وقتی برق خاموش خوشگلن. در حالت عادی ...

چوبیه عزیزم شوهرم خودش درست کرده مرسی چشمات قشنگ میبینه.

به نظرت نقره ای رو دیوار طوسی پیداس؟

خوشگله بچتون پسره یا دختر 

بعد‌ تختش تا چند سالگیش استفاده‌ میشه

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست
قیمت تخت و وسیله هاش چقدر شد 

ما همه وسایل چوبیش رو همسرم درست کرد. کمد دیواری زدیم و تخت خواب نوجوان درست کردیم با یه رگال لباس که وسایلش رو هم ۵ تومن شد. یه گهواره چوبی بلند هم براش خریدم ۲ تومن

چوبیه عزیزم شوهرم خودش درست کرده مرسی چشمات قشنگ میبینه. به نظرت نقره ای رو دیوار طوسی پیداس؟

افرین ب شوهرت اینه نقره ای باشه دورش یه نوار شب نما باشه خوشگل میشه

ما همه وسایل چوبیش رو همسرم درست کرد. کمد دیواری زدیم و تخت خواب نوجوان درست کردیم با یه رگال لباس ک ...

عکس .سیله هاشو و گهوارشو اگه تونستی بذار منم ایده بگیرم

خوشگله بچتون پسره یا دختر  بعد‌ تختش تا چند سالگیش استفاده‌ میشه

دختره عزیزم. این تخت نوجوانه یعنی خودمم توش جا میشم ۱۸۰ تا قدشه میخوام موقع زایمانم خودم روش بخوابم گهواره براش خریدم کنار تخت میذارم یکم که بزرگ شد و تونست روی تخت تنها بخوابه دیگه روی همین تخت میخوابونمش. آخه شوهرم کمر درد داره رو تخت خودمون نمیخوابیم اتاق خواب خودمونم چون پله میخوره میره بالا سختمه بعد زایمان برم اونجا واسه همین اتاق بچه راحت ترم کنار سالنه

افرین ب شوهرت اینه نقره ای باشه دورش یه نوار شب نما باشه خوشگل میشه

اینم فکر خوبیه به نظرت گیرم میاد؟ فکر کنم باید شب نما بخرم بعد آینه ای ها رو بگم کوچیکتر برام درست کنن وسطش بچسبونم. مرسی از ایده قشنگت

چوبیه عزیزم شوهرم خودش درست کرده مرسی چشمات قشنگ میبینه. به نظرت نقره ای رو دیوار طوسی پیداس؟

وای آفرییین چه با سلیقه. خیلی جالبه. بچه دو ساله بشه خیلی کیف میکنه باهاش. هم تخت خواب هم مکان بازی😍

انشالله به سلامتی نی نی بیاد و توش بخوابه. 

از بقیه وسیله هاشم عکس بده اگر دوست داشتی. 

آره قطعا دیده میشه. چون یه ذره براقه. طوسی شما هم تیره س یه مقدار. 

دختره عزیزم. این تخت نوجوانه یعنی خودمم توش جا میشم ۱۸۰ تا قدشه میخوام موقع زایمانم خودم روش بخوابم ...

ایشالله بسلامتی کامل کردی تگم کن ببینم دلم خواست منم اینجور بدم درست کنن

عکس .سیله هاشو و گهوارشو اگه تونستی بذار منم ایده بگیرم

هنوز نچیدم انشاالله اون هفته اتاقش تموم شه شروع میکنم بچینم تموم شد عکس میذارم. ولی عکس گهواره‌ش رو از پیج مغازه ای که خریدم دارم بذار بفرستم برات عین همین عکسه ولی چوبش سفید نیست رنگ چوبه

2706