2737
2734
انقدر قوی بوده ک بهم میگن پدرت و سنگینی دعا کشته

شما رو سحر کرده به پدرت چه ربطی داره 

اره سحری که بدست یهودت و کافر نوشته بشه قویه البته یهود پاکستانی و افغانی فرقی نداره فقط باید کافر باشه و سیاهی

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب چیه؟ همه میگن دعا بخونم

دعا هم خوبه ولی اینی که میگم چندشه  اون چندشش نمیگم اون خیلی خوبه، اینو میگم فلفل قرمز تلخو  دود کن تو خونتون اینم خوبه

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 
برای من نبوده فقط کلا برای خانواده بوده 

این دیگه باید عجایب دشمنی باشه، فقط اینو بگید کسی که بنظرتون  پیس ساحر رفته به نظر خودتون مذکر بوده یا مونث

2738
مونث

خوب مونث خیلی بد تره و اینم بگم من اجنه دیدم 22 سالمه هم زنشو دیدم هم مردشو 

زن که جن عاشق بود کاریم نداشت ولی دیدمش 2 3 ماهی رو تخت بودم خوبه نمردم یه زن قد بلند با لباس سفید و موهتی بلند و مشکی سیاه 

و جن مرد ام دیدم که دود بود سیاهی و قد کوتا و دیدم گتهی اوقات پشمالو بود

ولی از جن زن توبه خدا به دشمنت نشون نده

سحری که نوسته بشه و ازاد بشه و حجیر بشه خیلی قویه و ماموریت اجنه هست یعنی به دست اجنه میوفته زندگی و اینا  به هیچ دعا نویس ی ام نمیشه اعتماد کرد تو باطل کرد ن چون یه مشت سیاد5و دروغگو ان بخاطر پول شرف و ناموسشون میدن، دعا نویس باید باشه که کارش این باشه حالا یا نورانی یا شیطانی 

دعا نویس پیدا کنید بهتره 

خونتون حیاط دار یا آپارتمانی کدوم شهرید