2737
2734

حلقه بهداشتی تر وخطر عفونت کمتره

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان که دیگه دکترها حلقه میندازن

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2731

من نمیدونم ولی پیش هر کی میبری درست و حسابی باشه چون این مشکلات جنسی ک آقایون دارن بخاطر همین ختنه ی اشتباهییه بچگیاشونه هرکی یه قیچی ورداشته ..هر چقد دلش خاسته کنده یه مقدار خیلی کم باید باشه من پیش یه دکتر بودم آورده بودن پیشش ببر پیش متخصص 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

پسرمو دوماهگی ختنه کردیم ب روش سنتی راضی بودیم سر ۷ روز بخیه هاش افتاد و اصلا هم اذیت نشد .

یکی از فامیلا ب روش حلقه بود تو ۴۰ روزگی  انجام داد ۱۸ روز طول کشید تا حلقه افتاد .

سنتی بهتره

من واسه پسرم حلقه انجام دادیم و بچه ام خیلی اذیت شد ، هنوز یادم نمیره بچه ام چقدر ناله زد تا بعد از ده روز اون حلقه بیفته، خیلی به بچه فشار میاد، ولی پسر خواهرشوهرم که همون موقع ختنه سنتی انجام داده بودن سریع خوب شد و فقط همون روز بچه اذیت شد،

طب اسلامی هم که حلقه رو قبول نداره و میگه ختنه ناقص هست و درست انجام نمیشه !!

2738