2733
2739

فقط پنج روز بعد زایمان هشت کیلو و نیم کم کردم.دیروز باز دوباره وزن کردم دیدم شیشصد گرم اضافه کردم  

آخه چرا اضافه کردم خیلی حالم بده پس کی لاغر میشم.حداقل باید پونزده کیلو کم کنم.الان ۷۶ و شیشصد هستم.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

هنوز زوده که

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خبره حالا بزا چن ماهی بگذره من ک اصلا باهیچ رژیمی تکون نمیخورم بچم یک سالش بود10  11کیلو کم کرده بودم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728
چ خبره حالا بزا چن ماهی بگذره من ک اصلا باهیچ رژیمی تکون نمیخورم بچم یک سالش بود10  11کیلو کم ک ...

دختر اولم دوماهش تموم نشده بود هفده کیلو کم کردم.احساس میکنم سر این یکی دخترم شیرم خوب نیس و لاغر نمیشم

دختر اولم دوماهش تموم نشده بود هفده کیلو کم کردم.احساس میکنم سر این یکی دخترم شیرم خوب نیس و لاغر نم ...

ن خب فرق داره اون بچه ی اولت بوده خیلی زحمت کشیدی براش ن گلم کم میکنی ب خدا بچت ب شیش ماه نکشیده بین8تا10کیلوکم میکنی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ن خب فرق داره اون بچه ی اولت بوده خیلی زحمت کشیدی براش ن گلم کم میکنی ب خدا بچت ب شیش ماه نکشیده بین ...

انشاالله خداکنه عزیزم.خیلی بی ریخت شدم

2738

ن بابا خوبی ک من ک96هستم چی بگم دیگه

عزیزم😘