2737
2734

سلام .. چن بار تاپیک زدم ترکیده جواب نگرفتم ..میخام کمک بخام خواهرانه کمکم کنید .. میدونم اشتباه کردم خودم داغونم ،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیشده ماکه نمیدونیم جریانو 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738

اگه سابقه داشته این مساله الان حتما باید یه مشاور با همسرت و شما صحبت کنه

چرا با مشاور صحبت نمیکنی

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
چ تضمینی بدم ک همسرم قبول کنه ک خیانت نمیکنم؟؟

اگه واقعا خیانت نمیکنی نیازی به تضمین نیست!

کسی که از خودش مطمئنه دلیلی برای توضیح دادن نمیبینه

رفتارت گویای همه چیز هست براش

"به میان مردم برو و با آن ها درآمیز.‌.در انزوا پاک ماندن ، ارزشی ندارد...
اگه واقعا خیانت نمیکنی نیازی به تضمین نیست! کسی که از خودش مطمئنه دلیلی برای توضیح دادن نمیبینه رف ...

گفته ی تضمین بیار ک دیگ خیانت نمیکنی اون موقع زنگ بزن .. میگ قسم و قول برام قابل قبول نیس

اگه سابقه داشته این مساله الان حتما باید یه مشاور با همسرت و شما صحبت کنه چرا با مشاور صحبت نمیکنی

اره میخوام همینکارو بکنم .. ولی گفته تا وقتی جواب دوتا سوالمو نداشته باشی نمیخام ببینمت ک چرا بم خیانت کردی و تضمینت چیه 

خیلیا دیگه بعد از دیدن خیانت  اعتماد نمیکنن و نمیتونن ببخشن .

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706