2733
2734
ما الان توی خونه خودمون ساکنیم که دوخوابه است جاش هم خوبه مقداری پس انداز داریم و وام که میخوایم خونه رو عوض کنیم و بزرگتر و نوساز بخریم ایشالا شرایط کاری همسرم بین ١/٥ تا ٢ سال آینده ایشالا خیلی رونق میگیره و میتونیم خونه بهتری بخریم حالا همسرم میگه توی این دوسال بریم یه جای بزرگتر و خوب رهن کنیم و راحت زندگی کنیم خونمون رو رنگ کنیم خالی باشه سرفرصت بفروشیم و تا دوسال آینده جای دلخواه بخریم من میگم همین جا بمونیم پولهامون رو جمع کنیم و بعد خونه رو بفروشیم بریم جای بهتر شما بودید چیکار میکردید؟
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب پیشنهاد شوهرت بخاطر رفاه و آسایش خانواده است.....حتماً دلش می خواهد این 2 سال هم شما راحت باشید
همه دنیا بخواد و تو بگی نه، نخواد و تو بگی آره تموم....همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حروم.....
میدونم سارا جون اون میخواد راحت تر باشیم اما بنظر من یک هزینه زیادی باید توی این دوسال بدیم که بریم جای دیگه ساکن بشیم منم از آسایش خوشم میاد اما فکر هزینه هستم خداروشکر مثل اینکه اکثریت بانظر من موافقن
2738
یه دستی به سر و گوش خانه خودتون بکشید و این 2 سالم همان جا بمونید.....بعد انشاءالله یه خانه عالی تر بخرید..به امید خدا
همه دنیا بخواد و تو بگی نه، نخواد و تو بگی آره تموم....همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حروم.....
یلداجون منم همینو میگم اما همسرم میگه بخواییم بریم خونه خودمون اسباب هارو عوض میکنیم
عزیزم منم تو این موقعیت بودم به خاطر همین میگم شوهرم میخواست خونه رو کالا بسازه مام رفتیم تو خونه 50 متری ساکن شدیم اون موقع هم میتونستیم یه خونه 100 متری بگیریم اما خوب به صرفه بود برای یک سال سختی بکشم تازه من اون موقع باردار بودم باید سیسمونی میاوردم خدا رو شکر خونمون ساخته شد الان داریم وسایلمون نو میکنیم منظورم اینه که تا چشم بذاری رو هم یک سال دو سال تموم میشه و یه عمر لذتشو میبری چقد حرف زدم
دختر مامان 35 هفته شده
پس من درست فکر میکنم آخه اینقدر همسرم میگه از اینجا بریم بریم منم گیج شدم گفتم شاید من اشتباه میکنم
خب از اینجا برین و اینجایی که هستین رو هم بدین رهن اگه جایی که میرین طبقه اول باشه و حواستونو تو جمع کردن وسایل جمع کنید وسایلتون آسیب نمیبینه
اون چیز که گلم رو برام عزیز و باارزش کرده عمریه که به پاش سر کردم :)