2726

Never

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هرکسی اشتباهی میکنه قهر اشکالی نداشت ولی بلاک بی احترامیه☹

دوبار تاپیک زدم پربازدید شد داستان زندگیم ولی ترکوندن کسی باورش نشد گفتن دروغ میگی اینقدر به خودم بد کردم میگفتن کسی زیربار این خفت ها نمیره مسخرم کردن 🙃🙃💔💔 از سال ۹۷ باکسی تو رابطه بودم بخاطر خیانت هاش افسرده شدم خودکشی کردم درد کشیدم ...با نزدیک ترین دوستام بهم خیانت کرد با چن نفر رابطه داشت من فقط مردم و بخشیدم😔😭 هردفعه قول میداد که درست میشه ولی نشد که نشد حالا که ۲۳ سالمه کنکورم رو از دست دادم،ورزشم هنرم رو ادامه ندادم موهام سفید شده دارم به خودم میام🙂🙂 برای کی تباه شدم اخه ارزشش رو داشت؟؟ من فقط ی بیمارم که وابسته و معتاد ی ادم فوق اشتباه شدم وگرنه هیچ حسی جز تنفر ازش ندارم این وابستگی نمیزاره برا همیشه کنارش بزارم ولی الان بازم خیلی به خودم اومدم. توروخدا برام دعا کنید ادم بشم برا آرامشم ی صلوات بفرستید🙏🙏🌹🌹

بستگی داره چی باشه.اگر چیز الکی باشه نه چون اگر بخواد بخاطر چیزای الکی قهر کنه بچس هنوز😄

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚

صبر کن تا خودش پیگیرت بشه الان که اولشه برا به اشتباه از طرف تو بلاک بشی پس در اینده چقدر بی طرفیت بازی میخواد دربیاره

قصه اینجاست ...که شب بود و هوا ریخت بهم...من چنان درد کشیدم...که خدا ریخت بهم.
دلیلتو بهم‌میگی؟؟؟ خیلی دلم میخاد زنگ بزنم یه بار معذرت خواهی کردم قبول نکرد فردای روزی که بلاک کرد ...

دیگه معذرتم خواستی پس ولش کن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
دلیلتو بهم‌میگی؟؟؟ خیلی دلم میخاد زنگ بزنم یه بار معذرت خواهی کردم قبول نکرد فردای روزی که بلاک کرد ...

چون تقصیر تو بوده یه جوری از دلش در کن 

والا من هروقت اشتباه کنم برام فرقی نداری کیه سعی میکنم تا جایی که امکان داره از دلش در بیارم اگر نشد دیگه هیچی 

نه مرگ میخوام نه زندگی🖤💔
2706