2410
2553

؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شما که دیگه آنتی بادی دارید واکسن لازم ندارید واکسن فقط برای اوناییه که تا حالا نگرفتن 🤔

یعنی دیگه کورنا نمیگیرن؟ مگه میشه برادرشوهرمن دوبار گرفت درعرض ۴ماه

لایک نکنید                      

گلم بایداز دکتر بپرسی مامان من الان کرونا گرفته ۱۸ روزه بابام نوبت واکسنش بود رفته بود بزنه پرسیده بودن که خونتون مریض کرونایی ندارید بابامم مامانم رو گفته گفتن بهش که دوهفته دیگه بیا برای تزریق واکسن 

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2714
شما که دیگه آنتی بادی دارید واکسن لازم ندارید واکسن فقط برای اوناییه که تا حالا نگرفتن 🤔

عزیزم اینطور نیست اطلاعات غلط نده

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
یعنی دیگه کورنا نمیگیرن؟ مگه میشه برادرشوهرمن دوبار گرفت درعرض ۴ماه

هم اونایی که قبلا کرونا گرفتن هم اونایی که واکسن زدن دوباره کرونا میگیرن ولی خفیفه دیگه کارشون به بیمارستان و اینا نمیکشه

من به مردم این شهر میخندم که چقدر درگیر این زندگی شدن...

انتی بادی که واکسن ایجاد میکنه خیلی بیشتر از مبتلاشدگانه

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
هم اونایی که قبلا کرونا گرفتن هم اونایی که واکسن زدن دوباره کرونا میگیرن ولی خفیفه دیگه کارشون به بی ...

برادر من دوبار گرفت دفعه دوم حالش بدتر بود

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
هم اونایی که قبلا کرونا گرفتن هم اونایی که واکسن زدن دوباره کرونا میگیرن ولی خفیفه دیگه کارشون به بی ...

اهاااا ولی واسه سالمندان خیلییی سخته نگهداریشون 

لایک نکنید                      
2706