2726

هفته ۲۱ هستم و نگران. اصلا تکوناش واضح نیست. خیلی خیلی کم و محدود

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃

خب هنوز کوچیکه

👶

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زوده

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728
برای شما کی تکوناش منظم و محسوس شد؟

۲۴ به بعد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
من تا روز زایمانمم حرکت بچه اصلا احساس نکردم.البته خیلی چاق بودم.نمیدونم دلیلش اون بود یا نه

همه چی خوب بود؟ نی نیت سلامت بود؟

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
آره اگه بچه اولته که اصلا نمیفهمی نترس سونو و چکاب ها تو کامل برو  ان شالله سالم دنیا میاد

نه بابا بارداری چهارممه😅 آخه قبلیا هم زودتر بود هم واضح تر برا همین نگران شدم🤦

ماشالله چهارمین بچتونه. خوش به حالتون

چهارمین بچه م‌ نیست ... بارداری چهارممه🥲

2706