2726

توی مراسم های اجتماعی پیش شوهرم نشینم یا بیرون باغ میریم با هم دیگه دو نفره قدم نزنیم خیلی بده؟ 

چون خودشون از این چیزا نداشتن خیلی آدمو تحت نظر میگیرن، مامانم هم گیر میده شوهرته، باید حتما دو نفره برید کلی با هم 

هر چی میگم مامان شرایط خوب نیست گوشش بدهکار نیست، اعصابمو خورد میکنه که زندگیت خراب میشه. 

شوهرم دوست داره ولی من میگم به حرف های پشتش نمی ارزه 

واقعا خیلی مهمه؟ دیشب همه پارک بودیم و من عقد بودم، اولین بار بود مراسم خانوادگی با شوهرم رفتم، فقط یه نصفه دور زدم. مامانم میگه نه دختر خاله اگه بود اون طوری بود، در حالی که فقط یه دخترخاله هام توی جمع خانوادگی دو نفره میرفتن بیرون اونم همه مسخره اش میکردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه دوره قاجاره؟؟

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄

کرونا،جمع خانوادگی،پارک ،تمسخر صمیمیت بین زوجین

ببخشیدا ولی چه فامیل غیر نرمالی دارید😶😑

حق کاملا با مامانته ،به خاطر حرف خاله خان باجیا خودت وهمسرت رو از لذتهای کوچیک اما خاطره ساز محروم نکن 

😐 یعنی اونا پیش همسرشون نمیشینن یا اصلا قدم نزدن 

اصلا بهشون توجه نکن چون همسرتم دوست داره حرف بقیه هم مهم نباشه بلاخره خسته میشن خودشون

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

شما برو بذار اونا بمونن تو کففف 🥰☺️

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄

این حرفا کی میخاد تموم بشه 

آخه خانوم مگه داری واس دل دیگران زندگی میکنی

شوهرته ونامزدی حق داری همیشه وهمه جادونفره باشین

میگم حق داااااری

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

شما چیکاره حرفه مردم داری بخاطره حرف اونا خودتو محدود کردی و نه خودت لذت زندگی میبری نه همسرت … عذر میخام ولی اگه شما بمیری اونا حتی برات تاسف هم نمیخورن بلکه دنبال این میرن که نوشابه مشکی بخورن با زرد!!!

2706