2733
2734

بله تا حدودی

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6909645/خیلی-گرفتارم-بیا-داخل-شاید-تونستی-کمک-کنی

لطفا حمایتم کنید

من محتاجم اما پول نمیخوام و تا وقتی جون دارم و بتونم کاری بکنم واسه خانوادم ، تقاضای پول نمیکنم.

لطفا اگه میتونی شیرینی بخر ازم

کاملا بهداشتی و تمیز

بسته بندی تمیز

مقوی و عالی

ارسال به همه جا

بیا داخل لینکی که میزارم و بخون. و داخل تاپیک های قبل تر هم عکسها و .. هست

یکبارم که شده بجای پفک و چیپس و کیک و بیسکوییت از این شیرینی های به صرفه من امتحان کنید

کاملا بهداشتی.با استفاده کردن دستکش و دو لایه ماسک و رعایت تمامی نکات میپزم .

حتی میتونید برای فاتحه و خیرات سفارش بدید و چخش کنید .

یا حتی برای روز عید میتونید سفارش بدید و بین در و همسایه پخش کنید❤

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2738

نه خیلی

خوب یا بد هرخوابی ببینم میگم خیره و تمام دنبال تعبیر و اینا نمیرم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

بله چون خواب ها واقعیت اینده هستن

#انسانم_آرزوست                                                                      یه مامان مجرد                                                        طبیعت گردوکوهنورد.                                            آنکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست😑