2737
2734

تاپیک اون خانوم که قصد داشت همسر مرد متاهلی بشه رو خوندم

کل توهین ها و بی احترامی ها خوندم 

با توهین و بی احترامی که نمیشه اقناع کرد کسی رو 

قرار بر اقناع هست 

اون دختر ۲۲ سالش بود نه تجربه سایر خانوم ها داشت نه از دنیای متاهلی چیز زیادی میدونست

کاش یکم صبور بودند اعضا اینجا 

با احترام حرف میزدند 

از زاویه اسلام و عرف و روانشناسی و هر جور بنگریم اون زن کار اشتباهی میکنه 

اما مشخصه عاشق شده و عقلش کور شده .

حالا اسم این عشق هست یا نیست هوسه یا هرچی مهم نیس مهم اینه عقلش رو از دایره تصمیم گیری دازه خارج میکنه 

صبور باشید 

کمک کنید

زوج درمانگر و مشاور خانواده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم ۲۱ سالمه ولی عقلم میکشه شاید همه مثل هم نباشن ولی حیوانم میدونه کار بدیه وارد زندگی شدن مرد متاه ...

وقتی فردی بنا به هر دلیلی قدرت تصمیم گیری نداره یا اشتباه میکنه .مثل انسان معتاد عاشق یا ....این ندل رفتار فقط طرف رو طرد میکنهو بدتر میشه شمابافرد معتاد یا عاشق یا ....این مدلی رفتار کنید نتیجه عکس میگیرین 

وقتی فردی بنا به هر دلیلی قدرت تصمیم گیری نداره یا اشتباه میکنه .مثل انسان معتاد عاشق یا ....این ندل ...

اره حرفتون درسته ولی خب تصمیم به شدتی کثیفیه هرچند فوش دادن باعث دست کشیدنش نمیشه

🍁🍂🧡
2738
منم ۲۱ سالمه ولی عقلم میکشه شاید همه مثل هم نباشن ولی حیوانم میدونه کار بدیه وارد زندگی شدن مرد متاه ...

عزیزم،ایشونم میگن کار این خانم اشتباهه،اما باید با صبوری از اشتباه برمیگردوندین این خانم رو،صحبت های هیجانی و هجوم بدتر اون خانم و مشوش میکنه و باعث اشتباهات بیشتر بشه

با این مدل اشخاص هر مدلی حرف زد تو مغزشون نمیره و قانع نمیشن

چرا میشه قانعشون کرد فرضا قانع هم نشه لااقل لج نمیکنه بدتر نمیشه طرد نمیشه بنا به تجربه اممیگم در زندگی خیلی ادمها فرزندشون با یه فرد نامناسب ممکنه دوست بشه میخایم همین طور برخورد کنیم؟

این طور برخورد خروجیش میشه کشتن دختر ۱۵ ساله توسط پدرش در گیلان بعلت دوستی با مردی۳۱ ساله 

لینک تاپسکشو بده ببینم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
عزیزم،ایشونم میگن کار این خانم اشتباهه،اما باید با صبوری از اشتباه برمیگردوندین این خانم رو،صحبت های ...

دقیقا 

میشه ماجرا قتل دختر توسط پدرش فقط به علت مدیریت اشتباه 

جوان بالغ خودش عقل کل میدونه فکر میکنه درست میگه بقیه اشتباه میکنن

چرا چون تجربه نداره دنیا دیده نیس از دنیای متاهلیفقط بوس و بغل و عشق بازی تجربه کرده سختی هاش ندیده

من تو یکی دیگه از تاپیکاش باهاش حرف زدم..البته آروم و منطقی...به خاطر خودش، به خاطر همسر اون آقا و به خاطر دخترشون...

مطمئنا اون آقا هیچ بویی از تعهد و مسئولیت نبرده..

میشه برا شادی روح پدرم و حاجت دلم صلوات بفرستید خیلی نیازمند دعاهاتون هستم😔
2706