2737
2734
عنوان

استرس حاملگی با بچه ۶ماهه

122 بازدید | 12 پست

سلام خیلی از تاپیکای مربوط و خوندم 

من میترسم تست بدم ،بعضیا حامله بودن و بعضیام گفتن ب خاطر شیردهی پریودشون عقب افتاده

من الان ۱۰،۱۲روری میشه پریود نشدم و زیر دلم درد میکنه کلی پریدم اینور اونور زعفران و زردچوبه و رازیانه و همه چی خوردم پریود نشدم😓

یعنی حاملم؟

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای دقیقا دختر منم ۶ماهشه و من دیروز بیبی چک زدم شکر خدا حامله نبود خدا قهرش نگیرع واقعا توان باردار ...

واقعا شما علائم حاملگی مداری؟

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
وای دقیقا دختر منم ۶ماهشه و من دیروز بیبی چک زدم شکر خدا حامله نبود خدا قهرش نگیرع واقعا توان باردار ...

از ساعت ۴ بیدارم یکم ک دخترم بیقراری میکرد یکمم فکرو خیال 😓

2738
از ساعت ۴ بیدارم یکم ک دخترم بیقراری میکرد یکمم فکرو خیال 😓

والا دختر من امشب اصلا نخوابیده تازه ی ساعتها خوابیده نمی‌دونم چش شده بود ،دختر شما چهاردست و پا می‌ره ؟؟یا مامان بابا میگه ؟؟؟

والا دختر من امشب اصلا نخوابیده تازه ی ساعتها خوابیده نمی‌دونم چش شده بود ،دختر شما چهاردست و پا می‌ ...

نه هیچکدوم