2737
2734

من همسر عزیزم رو هفت ماه پیش ازدست دادم ، میشه یه صلوات یا فاتحه براش بفرستین .

خیلی دلم براش تنگ شده شاید خوشحال بشه با این کار خیرتون . ممنون عزیزان 

سی و هشت سالمه ، همسرم ده سال ازم بزرگتر بود ، بچه نداریم ، دوازده سال باهم بودیم . 

روحشون شاد عزیزم🖤

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

خدا رحمتش کنه عزیزم ان شاالله روحش قرین شادی باشه و توام زندگی خیلی خوب و شادی داشته باشی در آینده میگن خدا یکی رو بگیره چیز بهتری ب ادم میده یا زندگی بهتری....

اره ما یکی از اقواممون فوت شد بر اثر کرونا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله

شوهر خاله م متاسفانه به دلیل درگیر شدن با کرونا فوت شد...😔

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

خدا رحمتشون کنه 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2738
سلام عزیزم خوبی؟ من همیشه تاپیکاتو دنبال میکنم حالت بهتره؟  میگی غریبم ساکن کجایی؟

سلام عزیزم ،مرسی که به فکرم هستی ، امریکا هستم . خیلی جای همسرم خالیه ، دلم تنگشه خیلییییی

عزیز دلم خدت صبرت بده  حتما با یک روانشماس صحبت  کنید دوست داشتی داستان ازدواجتو تعریف ک ...

ممنون عزیزم ، تحت نظر مشاور هستم ، بازم ممنون از دل نگرانیت 

چقدر خوب که اینقدر دوستش داشتین و دارین  مطمئنا از این حس شما اونم حس خوبی داره

ممنون عزیزم از مسیج دلگرم کننده ات ، چون خیلی مرد خوبی بود ، هنوزم برام سخته که بگم بود ، هنوزم باور ندارم که نباشه . باهم خیلی جوربودیم و زندگیمون بعد دوازده سال هنوزم مثل دوران نامزدی شیرین بود 

روحشون شاد...تو این سکوت شب ساعت ۳:۳۰صبح اتفاقی تاپیکتون رو دیدم با بغض براشون یه حمد خوندم انشاءلله روحشون همیشه پیشتون باشه و تو اون دنیا هم با هم خوشبخت باشین.اگه جز کادر درمان بودن ک شهید محسوب میشن ک در راه کار خداپسندانه شون پیش خدا رفتن...بی گناه و معصوم .براشون قرآن بخونین تا بدونین ک همیشه زنده هست و فقط شما نمیبینیدش....

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2706