2726
عنوان

فرداشب مهمونی دارم بیاین

659 بازدید | 43 پست

من سیدم دوستان هرسال عیدی تهیه میکردم برای خونواده شوهرم امسال متاسفانه پول نو گیرم نیومدتصمیم گرفتیم خونواده شوهرمو شام مهمون کنیم خواهرشوهرامو مادرشوهرم اینا،خونه خودم کوچیکه طبقه پایین خونه مادرشوهرم مهمونیمو میخوام بگیرم بعدمنو شوهرم باجاریم قهریم میترسم مادرشوهرم سرخود بره اونارو دعوت کنه،البته شوهرم زنگ زد ب برادرش گفت فردلشب مهمونی گرفتم شام بیا بالا خونه مامان اما اسمی از زن و بچه هاش نبرد الان استرس گرفتم خوابم نمیبره بنطرتون جاریم میادیانع؟دعاکنین نیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جاریمم تو همین ساختمونه 

عزیزم عید .. ببین جدت چی دوست داره.. بهتر بود درست دعوت میکردید.. کدورتا هم برطرف میشد.. جاریتم اگر بیاد دیدنت عزت گذاشته نباید ناراحت بشی.. اگر اومد تحویلش بگیر به عنوان یه مهمان

عزیزم عید .. ببین جدت چی دوست داره.. بهتر بود درست دعوت میکردید.. کدورتا هم برطرف میشد.. جاریتم اگر ...

اخه ی بار باعث دعوا شد من رفتم پیشقذم شدم برای اشتی گفتن‌کوچکتری برو و اینا باز دوباره‌ هم باعث بحث شد و فحش های زشت ب منوشوهرم داد ک‌من لام تا کام‌حرف نزدم‌اما شوهرم جوابشو داد الان بدهکارشدیم 

اگر هم اومد با روی خوش پذیرایی کن..ولی بدون دعوت فکر نکنم بیاد

پارسال برلی عیدغدیر شیرینی و‌پول نو تهیه کردم پارسالم باهم قهریودیم اماگفتم بخاطر عید کوتاه بیام همه‌خونه مادرشوهرم بودیم رفتم جلو‌خودشو دختراش شیرینی تعارف کردم و پول نو دادم ازم گرفتن بعدش دیدم نه شیرینی خوردن نه عیدیشونو بردلشتن از تو بشقاب منم خیلی ناراحت شدم

بچه ها هیچ نظری ندارین؟؟

بخاد بیاد نمیتونی کاری کنی...مهمون حبیب خداس گلم بهتر کمی کوتاه بیای ....

التماس دعا میشه منودعا کنی چون خیلی مشکل دارم

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس
2706