2726
عنوان

بچه ها یه اشتباهی کردم پشیمونم

112679 بازدید | 883 پست

تو رو خدا تیکه نندازید خودم یه ذره نادم و پشیمونم 

بچه ها من 6تاخواهرشوهر دارم بسیاااااااار با سیاست ینی با پنبه سر میبرن 

متاسفانه یکی از اونا یه عفریته ی به تمام معناست 

عروسیمو بهم زد 

باعث جنگ بین منو شوهرم شد بماند که هنوز تموم نشده این جنگا تاپای طلاق رفتم چندساله یه چشمم اشکه یه چشمم خون 

پارسال دخترخواهرشوهرم  عروسی کرد ما پاگشا نکردیمش از موقع عقدش سه سال میگذره شوهرم یکسره غر غر غر که دعوتش کن 

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماشاالله ۶ تا😄😄😄😄🤗چندتا پسر داره مادرشوهرت

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

فراموش کن و پاگشاکن بلکه صمیمیت هم بینتون افتاد 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

آخرش عیدقربان دعوتش کردم 

شوهرم یه تومن بهم داد تو پاکت که بهش پاگشا کادو بدم 

شیطون گولم زد نهصدو پنجاهو برداشتم واسه خودم پنجاه تومن دادم از اونروز استرس دارم شوهرم بفهمه بدبختم میکنه 

چیکار کنم 

شوهرم با بدبختی به من پنجاه تومن پنجاه تومن پول میده اونوقت به آدمی که واسه دیدن دخترم صد تومن کادو اورد با اکراه به دخترش یه تومن پاگشا میدن حیف بود واقعا  

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤
ماشاالله ۶ تا😄😄😄😄🤗چندتا پسر داره مادرشوهرت

ده تا😐😐😐

آخرش عیدقربان دعوتش کردم  شوهرم یه تومن بهم داد تو پاکت که بهش پاگشا کادو بدم  شیطون گول ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
2706