2726
عنوان

نوزادم ۷ ماهشه گهواره قدیمی خوبه

412 بازدید | 19 پست

سلام نوزادم شبا خوالش خیلی سبکه گهواره خوبه بگیرم تا توش بخوابه یا اینکه بده عادت میکنه من رو پام میذارم میخوابه تا از روی پام میذارمش پایین از خواب بلند میشه چیکار کنم مادرشوهرم همش میگه ننو بذار منم میگم نه سر این با شوهرم همش دعوا داریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وییییییی دلم رفت بدش من کاری میکنم خوابش سنگین بشہ 😂 عاشق بچہ ھام 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘
2728

عادت که ممکنه بکنه، ولی اگر اذیت میشی حتما بذار، خواهرزاده ی منم همینطور بود، تا یکسالگی اول روی پا خوابش میکردیم بعد میذاشتیم توی ننو، الان یکماهی هست که دیگه روی زمین میخوابه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

این چه حرفیه،خیلی هم عالیه،به بچه ارامش میده

بچه من یک‌سال و سه ماهه هست،دوست دارم روزی یکی دوبار هنوز بزارمش توی گهواره

اگر گهواره خیلی بزرگ داشت میزاشتم تا دوسالگی کیف کنه

روی پاتکه کلا بدن درد میگیره بچه بیچاره

گهواره یکم خطرناک نیست؟؟ بچه دیکه غلت میزنه بلند میسه ممکنه بیفته

خوب منم همین رو میگم ولی مادرشوهرم پایین ما زندگی میکنه همش میگه ننو بذار یه ننو دادن قدیمی هست همش میگه اون رو بذار و نصب کن منم سختمه همش نیگه من بچه هام رو با ننو بزرگ کردم اعصابم به هم ریخته 

درست میگه،یاد بگیر،الکی هم جبهه نگیر

عزیرم‌من جبهه نمیگیرم میگم که وقتی الان بچه غلط میزنه خطر داره یه موقع از بالای ننو بیوفته یا خدا نکرده به شکم غلط بخوره و من نفهمم خفه بشه چی ؟؟؟

خوب منم همین رو میگم ولی مادرشوهرم پایین ما زندگی میکنه همش میگه ننو بذار یه ننو دادن قدیمی هست همش ...

من از وقتی بچه هام تونستن از لب گهواره بگیرن خودشونو بکشن بالا دیگه جرات نکردم تو گهواره بذارم ولی رو پا خوابوندنم بعدها مکافات داره دختر من تا سه سالگی روپا میخوابید پدرم در اومد تا از سرش افتاد

من از وقتی بچه هام تونستن از لب گهواره بگیرن خودشونو بکشن بالا دیگه جرات نکردم تو گهواره بذارم ولی ر ...

خوب این ننویی که مادرشوهرم میگه خیلی بزرگه و از روی زمین هم ارتفاعش زیاده میترسم یهو غلط بزنه خودش رو بندازه پایین 

عزیرم‌من جبهه نمیگیرم میگم که وقتی الان بچه غلط میزنه خطر داره یه موقع از بالای ننو بیوفته یا خدا نک ...

همیشه که اونجا خواب نمیکنی،هروقت بهانه گیر هست اونجا خواب میکنی،بعد اروم میزاری روی تشک وی زمین،روی تخت هم خطرناکه

چون گیج هست و خوابش عمیقه،وقتی از گهواره جابجاش کنی به روی تشک بیدار نمیشه،نهایت دوسه دقیقه شیرش میدی دوباره عمیق میخوابه

2706