2726
عنوان

چکار کنم خونمون فروش بره؟؟؟

711 بازدید | 28 پست

خسته شدم دیگه ی دعایی هست ک میگن بنویسید بذارید تو خونه و رو آب بخونید بپاشید ب در و دیوار اینم انجام دادم ولی هیچی ب هیچی😭

حال شب‌های مرا همچو منی داند و بس🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه به این چرندیات اعتقاد ندارم ولی بجاش عقلم میگه بسپارم بنگاه های مختلف

اخه یکم قدیمیه و نمای بیرونش قشنگ نیست بخاطر همین کسی نمیاد

2728

الان بازار ملک رکوده حتی بهترین جا هم که باشه چون تقاضا نیست همه دست نگه داشتن ببینن چی میشه هم خریدار هم فروشنده 

اما  کلاغه خبر اورده برج ۷ به بعد ملک رشد ۲۰ درصدی داره 

با این اوضاع سیمان که رشد ۱۰۰ درصدی داشته و بنا که افزایش حقوق ۵۰ درصدی داسته فعلا نفروش صبر کن تا پاییز 

سعی کردن ما رو دفن کنن قافل از این که ما بذر بودیم. .....اونهایی که تکی پرواز میکنن قویترین بالهارو دارن.....نمیشه حرکت قبلی برگردون اما میشه حرکت بعدیو بهتر انجام داد

یکجایی خوندم:

میگفت سعی کنید چراغهای سوخته رو حتما تعویض کنید و نور سفید مناسب هرفضا قرار بدید، تا خونه روشن و خوب بنظر برسه

رنگ دیوارها اگر بدمنظر شده، حتما تجدید کنید

خرابیهای ظاهری خونه، شیشه های شکسته، پر ه خراب، دربهای کج و مشکل دار، حتما تعمیر کنید

خونه رو مرتب و تمیز به مشتری ارائه بدید (حذف وسایل اضافه که خونه رو کوچک و دلگیر نشون میده، ریخت و پاش ها و...)

الان بازار ملک رکوده حتی بهترین جا هم که باشه چون تقاضا نیست همه دست نگه داشتن ببینن چی میشه هم خرید ...

یک ساله گذاشتم برای فروش البته توی دیوار گذاشتم دست بنگاه ندادم...بعدشم من با این قیمت کمی ک گذاشتم کسی نمیاد نگاش کنه چ برسه رشد هم داشته باشه

یکجایی خوندم: میگفت سعی کنید چراغهای سوخته رو حتما تعویض کنید و نور سفید مناسب هرفضا قرار بدید، ...

همه چیش خوبه فقط یکم حموم و دسشوییش خراب شده ب شوهرم میگم درستش کنیم میگه آفتاب خرج لحیمه این خونه ارزش درست کردن نداره😐

اگر واقعا میخوای فروش بره بااااید یک دستی بهش بکشی

داخل خونه خوبه کاغذ دیواری در ضد سرقت و کابینت ام دی آف ولی نمای بیرونش خدایی خیلی زشته

یک ساله گذاشتم برای فروش البته توی دیوار گذاشتم دست بنگاه ندادم...بعدشم من با این قیمت کمی ک گذاشتم ...

کجاست ملکتون؟

بزار معاوضه  با کوچک تر یا بزرگتر

سعی کردن ما رو دفن کنن قافل از این که ما بذر بودیم. .....اونهایی که تکی پرواز میکنن قویترین بالهارو دارن.....نمیشه حرکت قبلی برگردون اما میشه حرکت بعدیو بهتر انجام داد
همه چیش خوبه فقط یکم حموم و دسشوییش خراب شده ب شوهرم میگم درستش کنیم میگه آفتاب خرج لحیمه این خونه ا ...

به شوهرت بگو به این فکرکن درستش کنم و هزینه کنم و حداقل فروش بره

یا اینکه خرجی نکنم و همچنان خونه رو دستم بمونه

ببین کدومشو میپسندی ، انتخاب با خودتونه🤷🏻‍♀️

به شوهرت بگو به این فکرکن درستش کنم و هزینه کنم و حداقل فروش بره یا اینکه خرجی نکنم و همچنان خون ...

اخه فکر نکنم بیاد رو قیمتش مثلا ۲۰ تومن خرجش بشه باز همون قیمت باید بفروشم

2706