2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیت پیک خودش رو زد ، 

ریزش پله ای خواهد داشت به محدوده ی 18 الی 20 هزار 

اونجا مدت زیادی میمونه ، جوری که همه فکر میکنن این دیگه کف هست ... بعد بازار شدیدا خرسی میشه ، ریزش تا 14 هزار و بعد 10 هزار و حتی تا اعماق 8000 هم میره و برمیگرده بالا و کم کم ریکاور میکنه تا برای هالوینگ بعدی شروع کنه به یه رالی صعودی دیگه ... این اتفاقاتی که گفتم تقریبا 3 سالی به درازا میکشه ...

اطلاع موثق هم تو این حوزه بی معنی هستش . بحث تحلیل هست ... تحلیل من این بود ...

2728

خانما منم شوهر خوارم تو ارز دیجیتاله خییییلیم درامد داشته ی سالم نیس شروع کرده نزدیک ب ۷۰۰ ۸۰۰ میلیون درامد داشته هر کاری میکنم یادم نمیده میگه سخته و فلان و فقط ۳ درصد یود میکنن ۹۷ درصد ضرر میکنن و ... کلا نا امیدم کرد راست میگه ،؟ من چیکار کنم ؟ 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
بیت پیک خودش رو زد ،  ریزش پله ای خواهد داشت به محدوده ی 18 الی 20 هزار  اونجا مدت زیادی ...

ممنون از تحلیلتون.  من بیشتر از بیت آلت دارم. ریپل مخصوصا.‌اونها هم‌همین روند را طی میکنند؟

خانما منم شوهر خوارم تو ارز دیجیتاله خییییلیم درامد داشته ی سالم نیس شروع کرده نزدیک ب ۷۰۰ ۸۰۰ میلیو ...

به نظر من راست میگه. مگر اینکع یک‌ پولی داشته باشید که چندین سال لازمتون نیست. ارز بگیرید نگهداری  کنید

ممنون از تحلیلتون.  من بیشتر از بیت آلت دارم. ریپل مخصوصا.‌اونها هم‌همین روند را طی میکنند؟

به عنوان یه قاعده ی کلی یادت باشه ، آلت ها تو ریزش ها بیشتر از بیت میریزن و ارزششون رو از دست میدن ، تو صعودها هم رشدشون وقت داره ( آلت سیزن ) ؛ آلت رو همیشه کوتاه مدت و میان مدت بخر و سعی کن هی بیت اضافه کنی .

به نظر من راست میگه. مگر اینکع یک‌ پولی داشته باشید که چندین سال لازمتون نیست. ارز بگیرید نگهداری &n ...

پس چرا خودش اینقد  با ی تومن دو تومن شروع کرد یهو پولدار سد ؟ 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
خانما منم شوهر خوارم تو ارز دیجیتاله خییییلیم درامد داشته ی سالم نیس شروع کرده نزدیک ب ۷۰۰ ۸۰۰ میلیو ...

خیلی داستان داره عزیزم ... من یک سال و نیم درس رو تعطیل کردم و بکوب مطالعه و ترید تا یاد گرفتم و بعد چهار سال تجربه هنوزم چالش دارم ... برخلاف اینکه از دور میبینید که خیلی خوبه و سود داره و طرف نشسته تو خونه و داره درآمد کسب میکنه ، طرف با خودش مدااااام از نظر روانی درگیره ... یه اشتباه و بی دقتی کوچیک یا طمع بیجا میتونه صفر کندت ... 

خیلی داستان داره عزیزم ... من یک سال و نیم درس رو تعطیل کردم و بکوب مطالعه و ترید تا یاد گرفتم و بعد ...

من رشتم انسانی بود ولی الان داشتم برا کنکور میخوندم تجربی رو و برا اولین بار دارم کتابای سخت تجربیو میخونم تازه نصف دهمو خوندم  نمیدونم یهو ب سرم زد بی خیال کنکور شم برم تو این کار بعد ک پول داراوردم خوب برم دانشگاه ازاد روانشناسیی چیزی ؟  اما خیلی دو دلم میترسم ن تو این موفق شم ن ب درسم برسم و بدبخت شم اصلا نمیدونم چیکار کنم اما دو دلم درس خوندنم برام سخته بنظرت من چیکار کنم ☹☹☹

من رشتم انسانی بود ولی الان داشتم برا کنکور میخوندم تجربی رو و برا اولین بار دارم کتابای سخت تجربیو ...

اصلااااا الان بهش فکر هم نکن ... درست رو ادامه بده ؛ دوران دانشجویی وقت داری به این کارا برسی .... از نظر فکری و روانی تماااااااام ذهنت رو درگیر میکنه و به هیچی دیگه نمیرسی . به عنوان کسی که 2 سال به خاطر این موضوع تو درسم وقفه افتاد و تجربشو دارم میگم ... الان تو سنی هستی که مناسب درسه ... این کار اصلا یه ثبات و پختگی روانی ای هم میخواد ... کار مناسب این سن و این زمان و این موقعیتی که تو توش هستی نیست 

اصلااااا الان بهش فکر هم نکن ... درست رو ادامه بده ؛ دوران دانشجویی وقت داری به این کارا برسی .... ا ...

به نظر شما کدام استاد خوبه برای یادگیری؟من دکتری دارم و ضریب هوشی نسبتا بالایی هم دارم ولی وقت کمی دارم. ولی حس میکنم یادگرفتن تکنیکال و فاتدامنتال زیاد هم مفید نیست برای ترید. بخوام‌یک تریدر ساده بشم و سودهای کم بگیرم یادگیری به درد میخوره؟

به نظر شما کدام استاد خوبه برای یادگیری؟من دکتری دارم و ضریب هوشی نسبتا بالایی هم دارم ولی وقت کمی د ...

خانوم عزیز از شما بعیده ! مگه میشه بدون یاد گرفتن و دونستن قواعد و ریتم یه بازار معامله کنید ؟! مگر اینکه بخواید پولاتونو بذل و بخشش کنید ... اونم تو چنین بازاری که با تحلیل و با تجربه هاش پدرشون در میاد تا مدیریت کنن پوزیشن هاشونو ... دنبال استادخاصی نباشید .... تو این حوزه استاد خوب معنی نداره ... استاد شما خود بازاره . باید اصول رو یاد بگیرید که ابدا هم اصول سختی نیستن ولی چالش تو به کارگیریشون هست ... غلبه بر ترس ، حرص و طمع ، نظم در معامله ، پلن داشتن ، روانشناسی بازار ... همه و همه ی اینارو استاد بهتون یاد نمیده ... قوانین و اصول اصلی رو یادتون میدن که اونم یه ماه طول میکشه ولی این خودتونید که باید درگیر شید تا از همه چی دقیق سر در بیارید 

2706