2726
عنوان

حس میکنم شوهرم معتاده ☹

998 بازدید | 14 پست

اول اینک 

تو یه شهری هستم که اکثریت تریاک میکشن 

حتی خانواده همسرم 

من خیلی میترسم شوهرم بکشه چون قبلا میگف چن باری کشیدم و ترک کردم

.هزار بار بهش گفتم بکشی زندگیمون خراب میشه گفته نه نمیکشم

من حدود یک هفته ای شوهرم سرکار بود ندیدمش یه یک هفته تو یه شهر دیگه بود

حس میکنم معتاد شده

اول اینکه چشماش هی قرمز میشن میسوزن میگه به خاک حساسیت داشتم و هی قرص حساسیت میخوره

و دوم اینکه خیلی میخوابه(با خودم‌میگم حتما کارش خیلی سنگینه ک میخوابه ولی بازم میترسم)

و اینک لاغر شده خودش میگه که چون غذا نمیخوره خیلی

ولی بازم مبترسم🥺🥺🥺😭😭اقا از کجا بفهمم معتاده یانه

یکمم حس میکنم بامن سرد شده شاید من خیلی حساس شدم

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز همینجور از سرکار اومد غذا خورد رفت پا تلویزون دوساعتی بعد گرفت خوابیده از بعدظهری تا الا خوابیده 

میگف کارم خیلی سنگین بوده خستم داداش هم گفت امروز سرکارم کلا خواب بوده

2728
براش شربت آبلیمو درست کن سالاد شیرازی با آبلیمو ماست دوغ ببین میخوره یا نه اگر نخورد شک نکن معتاده . ...

چیزای ترش کلا از همون اول بدش میا 🥺

براش شربت آبلیمو درست کن سالاد شیرازی با آبلیمو ماست دوغ ببین میخوره یا نه اگر نخورد شک نکن معتاده . ...

ولی با غذاش ترشی خورد

عزیزم  احتما ل داره معتاد باشه ،لاغری بخاطر مصرفه بخصوص صورت و دست وپا،  خوابشم بخاطر کم وزیاد شدن مواده،سرد شدن وبی حوصلگی هم علایم  مواده جانم،یه تست از داروخونه بگیر مورفین ،یاصنعتی انجام بده،

عزیزم  احتما ل داره معتاد باشه ،لاغری بخاطر مصرفه بخصوص صورت و دست وپا،  خوابشم بخاطر کم و ...

تست از داروخونه هس؟؟؟؟چجورین چکار باید کرد؟

کسی ک تریاک بکشه دیگه ترک کردن خیلی براش سخته

ببخشید ک رک میگم

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

اول مدرک جمع کن توی وسایل ها و لباساشو بگرد ببین چیزی پیدا میشه یا نه،بعد هم از قبل خبر دارش نکن که میخوای تست اعتیاد بگیری ازش چون راه برای منفی کردن جواب زیاده  مثلا صبح زود که میخواد بره دستشویی بهش بگو تو یه ظرف ادرار کنه بعد تست هم که خریدی انجام بده خیلی سریع و راحت میفهمی و احتیاج به این همه ناراحتی هم نداری،اون اگه کاری نکرده باشه راحت نمونه ادرار میده اگ دیدی سرسخته قبول نمیکنه بدون یه کلکی تو کار هست پس یا همون لحظه تو خونه مجبورش کن تست بده یا همون روز برید ازمایشگاه همونجا تست بگیرن

منتظر نشین، زندگی زودتر از اونی که فکر کنی می‌گذره!💛

برادر شوهرم مرتب ميكشه ولي ادعا داره معتاد نيس

حتي خانوادش هم ادعا دارن معتاد نيس چون ترياك اصل ميكشه

شوهرم خيلي ميره خونشون😭

جديزا خيلي باهاش هم نشين ميشه وميكشه😭😭😭

الان دعوا كرده بوديم بلافاصله رفت الان اومده تا بو ميده شديد

داغونم دعوا راه بندازم هم كتكم ميزنه🥺😭

2706