2726
عنوان

شوهرم داغونم کرده ...کاش بمیرم امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 104395 بازدید | 949 پست

بقیه تاپیکاتو دیدم یا دلت شکستع یا کتک خوردی

چرا با این انگل موندی که بیشتر از این غرورت جریحه دار بشه روح و روانت بهم بریزه و زندگیت تلخ تر از زهر باشه؟کاش نرفته بودی حمام میرفتی پزشکی قانونی البتع الاتم اثارش مشخصه حتما برو فردا اگر قد نخود واسه خودت ارزش قائلی نترس نترس نترس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا هنوز موندی اونجا

بابام اومد نیم ساعت پیش برامون طالبی و خربزه آورد داخلم نیومد ، شوهرم درو باز کرد داد و رفت و شب بخیر کرد حالشو پرسید اومده داخل فحشش میده اینم نتیجه خوبی بمنم گفت کاش با بابای ..... میرفتی خونشون

بابام اومد نیم ساعت پیش برامون طالبی و خربزه آورد داخلم نیومد ، شوهرم درو باز کرد داد و رفت و شب بخی ...

بابات فهمید دعواتون شده ؟

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
رفتی بخوابی ؟؟پاشو زنگ بزن اورژانس اجتماعی زنگ بزن پلیس زنگ بزن خانوادش خانوادت  گوه خورد زدت ...

اورژانس  و پلیس کاری نمیکنه بیخوده

مگه اینکه زنگ بزنه خانوادش بیان ببرنش

دیگه اونجا نمونه

ملت وحشی شدن تعجب میکنی؟

به قران خواهر اگر تو این سایت نمی اومدم فک نکنم این چیزا رو  میدیدم یا می فهمیدم  اونم یه ایرانی اینجوری زندگی کنه و اینقد زجر بکشه مثلا اره افغانه رو دیدم حتی زندگی اونام اینجوری مث این خانوم نبوده یعنی مگه میشه

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 
2706