2726
عنوان

شوهرم داغونم کرده ...کاش بمیرم امشب

104346 بازدید | 949 پست

سر ی چیز الکی گفت شیپیش سر پنکه رو بده بالا منم دادم، میگم خب کجا میگه روی من نیس بده روی من میگم خب پلاستیک نون جلوته داره تکون میخوره از باد پنکه الان بادش روی توعه دیگه ... پاشد کلی کتکم زد میگه لج کردی باهام😳رووااانیه... سرمو گرفت چن بارکوبید تودیوارکلی لگدم زد،پرتم کردرو زمین دردمیکنه پهلومو دنده هام ، داشتم میوفتادم خودمو گرفتم ازش کمرش و شونه اش گیر کرد به ناخونام خونی شد رد چنگم خیلی بد شده زخمی شد .... باز کلیییی کتکم زد و چیزی بهم پرت کرد و فحشم داد که چرا چنگ میندازی ، بخداااا اتفاقی بود ناخونام گرفت از ته انقدر تو صورتم زده و سرم چشام درد میکنه ، خیلی بیشعوره تف کرد تو صورتم قبل اینکه حتی چنگم زخمیش کنه حرفاش روحمو زخمی میکنه عذاب میده ، رفتارش جسممو...رفتم ی دوش بگیرم اونم آروم تر شد دو مشت مو ریخت کف حموم درد میکنه همه جام اومدم تو اتاق خواب بخوابم اون توحاله درو قفل کردم دعا کنیدبرای حال دلم  خوب نیستم دوستان 🙏💖

من باشم قهر میکنم جوری ک جونش دربیاد

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان واقعی بود اینایی که گفنی یا داشتی فیلم اکشن تعریف میکردی😐

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
2728
میدونی این زندگی الکی داره میگذره؟ میدونسی با دعای ما چیزی تغییر نمیکنه؟؟؟ میدونسی ادامع بدی یه بچ ...

چجوری منم بخدا آرامش میخوام ، میدونم اشتباهه این راه

ببخشید خواهر مگه میشع مگه داریم😐 شما ایرانی هستید تو ایران اینجور زندگی و فرهنگ مگه میشه 

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 

دنبال بهانه بوده

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
2706