2737
2734

یدونه بدی میگم یدونه خوبی😁

۱_خط قرمزم قضاوت کردنه و هیچوقت و هیچ جوره هیچکسو قضاوت نمیکنم

۲_😁نسبت به دخترای دور شوهرم حسودم 

۳_پشت سر هیچکس هیچوقت هیچوقت حرف نمیزنم حتی بدترین دشمنام

۴_نماز نمیخونم🥺

۵_هروقت یه فرد نیازمند میبنم اگه کمکش نکنم عذاب وجدان میگیرم تمام سعیم‌میکنم به هرکسی میتونم کمک کنم

۶_حجاب ندارم🥺

۷_هیچوقت هیچکیو مسخره نمیکنم از نظرم همه زیبان و بنده خداهستن🥺

۸_خیلی چیزا از دین عرب هارو قبول ندارم حس میکنم واسه گمراه کردن مردم ونفع خودشون اینارو گفتن

۹_🥺رو حیوونا شدید حساسم و تحمل اذیت کردنشون ندارم اصلا حتی یه گربه اگه بتونم غذایی چیزی میدم بخورن گشنه نباشن بیشتر وقتا غذام با گربه ها یا سگی اگ ببینم شریک میشم🥺

۱۰_بانامحرم  حرف میزنم(بی منظور)

🥺🖤اقا ترخدا بگید میرم جهنم یا بهشت🤦‍♀️😂خودم حس میکنم یه شیفت میفرستنم جهنم یه شیفت بهشت

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ما کی باشیم که تعیین تکلیف کنیم

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

بنظر من که بهشت😎

طبقه ی سوم چهارم😎

آقا ممد من حرمت داره نه لذت👫😌❤❤❤❤❤❤شاید دیگه نتونم نظرات واقعیمو بهتون بگم...چون توسط خاله زهرام شناسایی شدم🙂بچه ها سلام گفتین به خاله زهرا؟🙂🖐🏻

قضاوتت نمیکنم

ولی اخه دین عربا؟ 

این چ طرز گفتنه خب 

دین محدود ب ناحیه جغرافیایی نیست هرکس با عقل خودش انتخاب میکنه دینش چی باشه 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2706