2703
2553

من تیپم تقریبااا آزاده با هزارتا مصیبت و حرف و قهر و دعوا با مامان بابام دارم یکم آزادی پیدا میکنم 

امروز مامانم گف بیا بریم خونع مامانبزرگت 

من ی هودی و شلوار کوتاه و کلاه کپ پوشیدم آرایش هم کردم

مامانم ک اول شروع کرد غر زدن سر من

چرا انقد رژت تو چشمه مگ میخوای بری عروسی

چرا این کلاهو زدی کل موهات دراومدع

حالا ک رسیدیم مامانبزرگم جلو زندایی پررو و بیشعورم برگشته میگ فکر کردی خعلی خوشتیپی حیوون هم لخته😐😐😐

تهش ی بلانسبت هم اضافه کردع ک مثلا من ناراحت نشم😐

زنداییمم خعلی پرروعه ببینه اینا اینطور میگن اینم شروع میکنع زر زدن

رفتیم مسافرت گفتم بیا بریم تا مغازه بم میگ روم نمیشع باهات بیام من با این تیپ ( چادریع ) تو با این تیپت

مامانبزرگم از اول همینطور بود 

فوق العاده رک

اصلا نمیذاره حرفی تو دلش بمونه هرفردی عشقش بکشع میگ

خسته شدم دیگ

مامانمم لبخندش تا پس کلش ادامه داش

حالا من یبار جواب مامانشو دادم جلو خاله هام بهم گفت ادب داشتع باش مودب باش

همیشع همینطوره طرف همه رو میگیره غیر منه خونه خراب

الهی بمیرم راحت بشم از این جماعت 

حالا خاله هامم چادرین همشون

ولی انقدررررر مهربونن انقدر باهام صمیمین 

بقیه یجور رفتار میکنن انگار خرابم دیگ اعصابم خوردع 

دیگ پدرم دراومده خستمممممم

منه اشغال عرضه خودکشی هم ندارممممم وگرنه نمیموندم تو این دنیای لجننن

توهین نکنید لطفا😓💔

‌      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من زیاد به خودم نمیرسم مامان بزرگم گیر میده به خودت برس لاک بزن موهاتو حالت بده مامان زرگم عشقه رو مده خیلیییی

از نام کاربری دو نفر استفاده میکنند😊👌  دکتر انوشه راست میگه که : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️

چه باحال روسری نمیپوشی 

خوش به حالت چه راحتی 

چند سالته

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

دوس ندارم بگم ولی تو جامعه ای که هستیم حق انتخاب خیلی چیزارو نداریم

پس بهتره طبق قوانین و فرهنگ پیش بری اذیت نشی

چاره ای نیس

عزيزم مادربزرگت رو كه نميشه عوض كني

ولي خودت ميتوني وقتي اونجا ميري پوشيده تر باشي

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

عع ازمنم همینه حالاتو خودتو ناراحت نکن مگه نمی گی رکه ببخشیدااا ولی جلوش رعایت کن که میبینی اینطور رفتار میکنه ناراحت نشو اگه رکع همیشه باید خودتو آماده میکردی 

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
2706