2726
ان شالله عزیزم استرس رو از خودت دور کن حق بهت میدم نگران باشی ولی تا میتونی سعی کن خودتو آروم نگه د ...

مرسی عزیزم خیلی این حرفات منو آروم کرد من تو آنومالی سرویکسم ۳۶بود ی ماه بعد شد ۲۸فرداش شد ۲۰ک پساری گذاشتن اونم دکترم سونو نمیزاشت بدم ک من اصرار کردم چون بچم خیلی ب مثانه م فشار میاورد ک دیدم سرویکسم شد۲۰رفتم بیمارستان باز سونو کردم پساری سفارش دادن از ساعت ۵صبح رفتم ساعت ۵بعدظهر برام گذاشتن ک کلن نزدیک ۴میلیون شد ک از شانس من پساری سایز کوچیک بود دکترم گفت ممکنع دربیاد گفت شاید زایمان زودرس بکنی از اون روز ب بعد خوابیدم تو خونه ۴هفته بعد رفتم گفتن جا ب جا شده پساری گفتن ترشحاتت زیاد شد بیا درش بیاریم ولی من درنمیارم میگم حداقل تا ۳۴هفته بمونه برام من ۲۶هفته بچع م وزنش ۹۰۰گرم بود دیگه تا الان ۳۲هفته هستم نرفتم ولی شکمم کوچیکه اما پهلو دارم خیلی ناراحتم میگم حداقل تو این هفته باید وزنش ۱۷۰۰باشه ولی میگم اخع بچه کجای شکمم هی باز از این طرف دو دیقه میشینم بچه میاد پایین ۲ماه شدع من جز توالت نشستم جایی

خب وقتی بهت گفته نگران نباش شرایطت خوبه پس بهش اعتماد کن پایین اومدن بچه تا حدودی طبیعیه عزیزم منم ب ...

خیلی ممنون وقتی یکی این حرفارو میزنع انقد خوشحال میشم حالا ایشاالله خدا به هممون کمک کنه مشکلات همه رو حل کنه دعا کنید برام هفته دیگه میرم سونو وزن بچم خوب باشع ایشاالله شماهم هر چی از خدا میخوایین بهتون بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷