2703
2553

سلام دوستان به نظرتون ادم واقعابایدانتظارمحبت واحترام متقابل وتوجه وکمک (موقع نیازمثل بارداری)داشته باشه ازخانواده همسریاچشم به روی همه خوب وبدببنده وهمیشه سکوت کنه؟

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ازنظر نی نی سایتیا نه ولی تو دنیای واقعی همشون متوقعن حرفای اینجارو باورنکن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2714

من اصلا هیچی ازشون نمیخام و هیچ انتظاری ندارم متقابلا دوس دارم اونام کاری ب کارم نداشته باشن و سال ب سال خبرمو بگیرن 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

خیر 

از نظر بنده بجز احترام و ادب . هبچ توقع دیگه ای نباید داشت

بجاش باید از همسر توقع داشت 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

کلا وقتی آدم توقع و انتظار از هرکسی داشته باشه،خیلی اذیت میشه..اگه دل بزرگی داری بی منت خوبی کن و در عوضش توقع نداشته باش همه مثل خودت  با شما رفتار کنند.

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
ازنظر نی نی سایتیا نه ولی تو دنیای واقعی همشون متوقعن حرفای اینجارو باورنکن

اره دقیقا.اینقدری اینجامیگن خوبی بی توقع کنیدوعروس بده مادرشوهرخوب که من باورم شده بایددتیم کلفتی کنم والاغ باشم درمقابل خانواده همسرکه البته هستم

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
2706