2733
2734
عنوان

چیدمان مبلام الان چطور شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 23 پست
منظورم این شکلیه.چرا نمیشه؟ میز ناهار خوری داری؟خونه مال خودته؟

اره

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش کاش من اونجا بودم 😁خونت همون چیزیه که من همیشه واسه چیدمان تو ذهنمه بزار الان چند تا عکس میفرست ...

کو

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2731
کو

ببخشید عزیزم.من نمیدونم توان مالیت در چه حده ولی خب اینا روواست میفرستم شاید به دردت بخوره اول اینکه خونت بزرگه مبلاتو نیم دایره بچین رو به تلویزیون یه میز ناهار خوری شیک که با مبلات ست باشه هم بخر اگه شد شیش نفره چون به خونت میاد و بزار پشت مبلات مثل عکس اول و دوم.

همینطور میتونی دودست مبل بخری و میز ناهار خوریتو بزاری تو اشپزخونه مثل عکس سوم.بعد یه تناژ رنگی خاص برای خونت انتخاب کن مثل طوسی و ابی با چوب و پارکت قهوه ای یا تناژ رنگی طوسی و صورتی با چوب سفید و کرمی.اگه میتونی الان خونه های پارکت خیلی شیکن میتونی خونتو پارکت کنی و دو تا فرش مثل هم بخری بزاری وسط مبلات یا زیر میز ناهار خوریت مثل عکس اول و دوم بعد تزیینات خونتم کمه عکس اخرو ببین تابلو های بزرگ رو دیوارت بزن یا چندتا عکس خونوادگیتونو کنار هم.روی میز جلو مبلیت یا میز تلویزیونت اکسسوری های خوشگل بخر کنسول های استیل اومده که خیلی خیلی خوشگلن میتونی هم بزنی تو کار استیل یعنی میز جلو مبلی و کنسول و اکسسوری هات استیل باشه یا چوب باشه ولی ست باشن البته اینایی که گفتم همه پول میخوان ولی اگه بتونی کم کم انجام بدی خیلی خوب میشه خونت بزرگه خوب میشه بزن تو گوگل یا اینستا ایده های بیشتری میده بهت

خداجون شکرت...💞
ببخشید عزیزم.من نمیدونم توان مالیت در چه حده ولی خب اینا روواست میفرستم شاید به دردت بخوره اول اینکه ...

مرسی 

اره همشون پول میخاد سالی یه چیزو باید بخرم...

مرسی  اره همشون پول میخاد سالی یه چیزو باید بخرم...

والا من خودمم خیلی وسایلم داغونه آرزومه وسایلمو عوض کنم ولی کو‌ پول.نشدم نشد عزیزم فدای سرت خونت همینجوریشم خیلی قشنگه😘

خداجون شکرت...💞
2738
والا من خودمم خیلی وسایلم داغونه آرزومه وسایلمو عوض کنم ولی کو‌ پول.نشدم نشد عزیزم فدای سرت خونت همی ...

مرسی گلم😗