2726
عنوان

بالاخره قرار به طلاق شد

5324 بازدید | 279 پست

دوستانی ک تاپیکامو دنبال میکردن درجریان هستن اوناییم که نمیدونن تاپیکای قبلم هس بالاخره تصمیم این شد ک طلاق بگیریم خیلی از بعدش میترسم با اون پدری ک من دارم زندگیم جهنم میشه دخترمم ۸ ماهشه به شوهرم گفتم پیش خودت باشه ولی دخترم نباشه میمیرم توروخدا دعاکنید برام واقعا به دعاتون احتیاج دارم🥺

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood

دخترت خیلی کوچیکه به تو احتیاج داره

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

منم ی بارشکست خوردم پدرمنم نامردبودبچموقبول نکرددادم ب شوهرم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

[QUOTE=200697981]نمیخوام ببرمش زیر منت🥺 حالم خیلی بده🥺[/QUOTE🥺🥺🥺

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

چرا خانوادت در جریان طلاقت نیستند نمیدونم جریان چیه ولی واقعا قشنگ فکر کن چه جوری میخوای نبود دخترت رو تحمل کنی

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم

یعنی واقعا راهی نیست که بیشتر فکر کنی بلاخره تو مادری باید بفکر بچت هم باشی 

چرا فکر میکنی طلاق بگیری راحت میشی اگه راه داره بخاطر بچت بیشتر فکر کن

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
2706