2410
2553
عنوان

وااای از هرچی بدت بیاد سرت میاد

283 بازدید | 18 پست

با جاریم همسایه ایم چسبیده بهم هر حرفی تو خونمون میشه میشنون شوهرمنم دیچانه سر هرچیزی صداشومیندازه رو سرش اونم میشنوه دیروز هم کلی بحث کردیم و فحش داد وسایل شکست خانوادمو فحش داد زود زنگ زد چه خبرتونه چه صداییه شوهرمم پشت گوشی منو فحش داد پدرمو اونم قطع کرد امروزهم سراغمو میگرفت که خونه ام یا نهمیخواستم طلاق بگیرم دیگه بریده بودم دوباره امد منت کشی و گون خوردم و اینا به زور اشتیم داد بدم میومد جاری دعوای زن چ شوهرو ببینه که ماله ما هر روز میبینه شوهرش امده میگه ما تا حالا صداس خنده های شمارو نمیشنویم فقط دعوا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من از پول خیلییییییییییی بدم میاد متنفرم ازش مخصوصا اگه دلار باشه حالمو بهم میزنه میخام بالا بیارم

🤣🤣🤣🤣🤣

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

شوهرت چ بی ادبه 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2714

شنيدن اونا بدرك

بفكر خوودت باش با اين وضعيت ٥ سال ديگه انقدر سرخورده ميشيي كه شبيه زن ٦٠ ساله بنظر بياي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706