2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه مامانایی که نی‌نی‌هاشون تاخیر رشد دارن

بنظرم بیاین یه گروه تشکیل بدیم و از تجربیاتمون بگیم

پسر من تقریبا۱۳ماهشه و فقط غلت میزنه

دکتربردیم آزمایش وMRIهم دادیم خداروشکر سالم بوده

دکتر هم گفت درمانش کاردرمانیه

من ۶جلسه تو دوجای مختلف بردم ولی پسرم مقاومت میکنه در برابر انجام حرکاتش

سلام به همه مامانایی که نی‌نی‌هاشون تاخیر رشد دارن بنظرم بیاین یه گروه تشکیل بدیم و از تجربیاتمون ب ...

گلم حتما حتما کاردرمانی رو ادامه بده. خیلی تاثیر داره. دختر من ۱۷ ماهشه هنوز راه نمیره. گردن گرفتن و نشستنش با کمک کاردرمانی بود. متاسفانه چند ماهیه نتونستم ببرمش کاردرمانی. حالا خدا بخواد میخوام دوباره شروع کنم برای چهاردست و پا رفتن و راه رفتنش. با ۶ جلسه که نمیشه انتظار تغییر داشت. مرتب هرهفته ببرش بعد از چند ماه ان شاءالله اثرش رو میبینی. 

بیشتر بچه‌ها گریه و بیقراری رو دارن موقع تمرین و ماساژ. دختر من یه گریه‌هایی میکرد و جیغ‌هایی میکشید که همه مرکز میفهمیدن! ولی خب چاره‌ای نبود و نیست. باید تحمل کنیم. 

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
2728
لیست مراکز کار درمانی خوب در شیراز  رو وب سایت پی جو به همراه آدرس و شمار تلفن هاشون واستون گذ ...

شیراز نمیشناسم ولی کرج ۱کی پیدا کردم خیلی عالیه.من بچمو ۲سال همه کاردرمانی ها گشتم هیچ فرقی نکرد الان ۴ماه مببرم کاردرمانی دی خانم دکتر سلامتی.هم راه رفتن رو شروع کرده هم حرف زدن رو.تو این ۲سال پولمو حروم کردم به خدا هیچ فرقی نکرد بچم الان تو ۴ماه خانم سلامتی کاری کرده بچم کلی جلو افتاده .واقعا کارش عالیه.اینم آدرسش سه راه گوهردشت ۰۹۱۲۸۱۲۱۴۶۳

سلام خدمت همگی ، من دخترم دیر راه افتاد یعنی همه چیش با تاخیر بود بردم مرکز " کاردرمانی ونک" خداروشکر بعد از کاردرمانی راه افتاد ، طریقه آشناییم هم اینطور بود که پسرم مشکل لکنت داشت بردم گفتار درمانی ونک از اونجا با تیم خیلی حرفه ای شون آشنا شدم.هم لکنت پسرم خوب شد هم راه رفتن دخترم خدا خیرشون بده

ممنون از سایت خوب نی نی سایت

سلام خدمت همگی ، من دخترم دیر راه افتاد یعنی همه چیش با تاخیر بود بردم مرکز " کاردرمانی ونک" خداروشکر بعد از کاردرمانی راه افتاد ، طریقه آشناییم هم اینطور بود که پسرم مشکل لکنت داشت بردم گفتار درمانی ونک از اونجا با تیم خیلی حرفه ای شون آشنا شدم و اعتماد داشته باشم بهشون واقعا عالی هستند

ممنون از سایت خوب نی نی سایت

با سلام خدمت همراهان

با توجه به اهمیت تمرینات کاردرمانی در منزل. سایتی را راه اندازی کرده ایم و تمرینات کاردرمانی را به صورت فیلم آموزش می دهیم . برای دیدن فیلم ها به سایت تلویزیون کاردرمانی بروید.

سایت تلویزیون کاردرمانی ( کلیک کنید.) 

هم چنین برای دریافت سه بخش اول از مجموعه آموزشی عدد 1 را در تلگرام به شماره زیر ارسال فرمایید : 09362075856

یکی از بهترین کلینیک های کاردرمانی و گفتاردرمانی ، کلینیک توانبخشی دکتر صابر هست. با تجهیزات توانبخشی پیشرفته ، خیلی با توانبخشی های دیگه فرق میکنه . کاملا تخصصی هستن و مطمئن باشین نتیجه میگیرین. شماره تماس 09029123536 مشاوره رایگان هم میدن

سلام ال ال خانم میشه منم راهنمایی کنید.پسر 33هفته بدنیا اومد خوب گردن نمیگیره موقع بلند کردن الان 8ماهشه میبریم کاردرمانی ولی اونجا خیلی گریه میکنه و کاردرمانش اهمیت به گریه نمیده و ادامه میده بنظر شما همه بچه ها گریه میکنن یا بهتر کاردرمانشو عوض کنم؟؟

سلام ال ال خانم میشه منم راهنمایی کنید.پسر 33هفته بدنیا اومد خوب گردن نمیگیره موقع بلند کردن الان 8م ...

سلام وقت بخیر بیش از نود درصدبچه ها خصوصا دراین سن گریه میکنند و طبیعی هست 

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

2706