2733
2734
عنوان

شمام جلو بابا و داداشتون مانتو یا لباس پوشیده میپوشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24206 بازدید | 389 پست
امیدوارم مادرم بع این. راضی شع☹️☹️

ان شالله که  راضی میشه.با ملایمت باهاش صحبت کن.بعدهم پدرو برادر که محرم هستن دیگه آدم رو حرف خداکه نباید حرف بزنه میتونی جلوشون راحت باشی ولی حیا رو هم رعایت کنی.همونجور که انتظار میره برادرت جلوش شمابا شورت و رکابی نگرده شماهم نمیتونی باتاپ و شورتک جلوش بگردی که .ولی خداییش دیگه تیشرت شلوار لباس توخونه است.متوجه نمیشم چرا مادرتون مخالفت میکنه

پوشیده نه ولی اونجوری که جلو شوهرم میپوشمم نه .تی شرت یا تاب با شلوار یا شلوارک تا زانو یا دامن  و پیراهن تا زانو .بازتر ازین نمیپوشم چون فرهنگ خانواده ما اینجوریه و به نظرمم منطقیه دلیلی نداره تاکید برجنبه جنسی بدنم بشه جلوی کسی جز همسرم.نه ازین بابت که اونا چشم بد داشته باشن فقط دلیلی واسش وجود نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ظاهرا مادر شما به تربیت خودش شک داره ک حس امنیت  نسبت به پسرش نداره

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2728

سلام

مادر شما یک یا از یک بیماری رنج میبره و یا اینکه قبلا یک مشکلی تو زندگیش داشته که اینطور برخورد میکنه. شما هم برید تو اتاقتون. پوشیده بودن یک حرفه با مانتو ... آدم جلو محرمش باشه خیلی مسخره هست.

تونیک گشاد و بلند میپوشم ،به هیچ وجه لباس خیلی باز نمیپوشم

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2738
ان شالله که  راضی میشه.با ملایمت باهاش صحبت کن.بعدهم پدرو برادر که محرم هستن دیگه آدم رو حرف خد ...

کم اینجا گفتن از برادر و محارم بهمون دست درازی شده ....مادرش عاقله بنظرم ولی نه دیگه مانتووووو

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
نميدونم والا من هرچي گفتم شما گفتي پاعه ديگ بازووو ديگ درسته پدر محرمه ادم ونگاه بد نداره ولي وقتي د ...

هرجور میخوای بپوش   ولی فک نکنم به کسی ربطی داشته باشه باز لباس پوشیدن من...

ولی حق نداری به خودت بگی با حیا  و من‌ و امثال من رو بی حیا جلوه بدی...   

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"

ینی چی 

تو خونه مانتو 

من یه دو روز شلوار تنم باشه حالا موقع پری داداشم میگه چیشده باز مریضی

بیشتر خریدامو با داداشم میریم ازلباس زیر تا پد

تو خونم راحتی تنمه 

خیلی ببخشی خونوادت مریضن

انشالا زودتر ازدواج کنی اینطوری میتونی از دستشون خلاص شی واقن

@عینکیتونم     تو ک تو خونه مانتو نمیپوشی؟🗡😂🙂

ن والا من همیشه با تاپ شلوارکم😐😂😂😂استارتررررررر واقعاا با مانتو نشستی تو ای گرمای سگ پزون؟😬😬😬😬😬

چیزی‌دَر‌گوش‌ِقـٰاصِدَک‌هـٰا‌گُفتِه‌اَم‌اَز‌آرِزوفَرـٰاتَر...🕊
هرجور میخوای بپوش   ولی فک نکنم به کسی ربطی داشته باشه باز لباس پوشیدن من... ولی حق نداری به خ ...

حالت خوبه بسم االله من كي گفتم شما بي حيايي يا خدا يا كي گفتم لباس پوشيدنت به من مربوطه😐😑😑😑😒

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
2706