2733
2734
عنوان

از اقایونی که توی سایت عضون خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3222 بازدید | 281 پست

این سایت  فقط متعلق به خانوما نیس ک بخوایم تعیین تکلیف کنیم واسه مردا..هر کدومشون بد بود گزارش بزنید و  دوستی کسیو قبول نکنید 

ماشالا اینجا خانومایی دیدم که دقیقا هم ردیف مردای مزخرف هستن هر دو جنس خوب و بد داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این سایت  فقط متعلق به خانوما نیس ک بخوایم تعیین تکلیف کنیم واسه مردا..هر کدومشون بد بود گزارش ...

اینجا اصلا حرفی زده نمیشه که بدرد اقایون بخوره، همش پری و ترشح و تست بارداری و سقط و مشکلات باروری، مانتو و لباس و بحث تعیین تکلیف نیست، انگار چند تا زن تو کوچه جم شدن یهو یه مرد بره وسطشون وایسه😂😂😂 بخوایی نخوایی اینجا زنونه شده محیطش نمیدونم مردا چکار دارن اینجا

خداے من زندگے ام را به خودت گره بزن، گره کور!
اینجا اصلا حرفی زده نمیشه که بدرد اقایون بخوره، همش پری و ترشح و تست بارداری و سقط و مشکلات باروری، ...

ن عزیزم من ک اکثرا اینجا تاپیکای متفرقه دیدم تا این موارد و اکثر تاپیکای پربازدیدم ربطی ب این چیزا نداره

حتی اگه مخالف حضورشون هستی باید بدونی با حرف شما کسی رو بیرون نمیکنن پس مودب باشید و تر و خشک با هم نسوزونید

2731
ن عزیزم من ک اکثرا اینجا تاپیکای متفرقه دیدم تا این موارد و اکثر تاپیکای پربازدیدم ربطی ب این چیزا ن ...

نخواستم بیرونشون کنن اما بنظرم دور از شان یه مرده اینجا باشه تو همچین تاپیکایی، دیگه میخوان باشن میل خودشونه به قول یکی از کامنتا شاید خواستن باردار باشن یا پری بشن یا سقط کنن

نخواستم بیرونشون کنن اما بنظرم دور از شان یه مرده اینجا باشه تو همچین تاپیکایی، دیگه میخوان باشن میل ...

دور از شان ی خانوم نیست که اینجا کوچکترین مسائل جنسی رو میگه ؟بعدا هم نمیدونم تاپیکای سایت ببینید اما تاپیکا فقط مربوط این مسائل ک گفتید نمیشه  تازه خیلی از خانوما هم درباره جنس مرد ازشون سوال میکنن 

دور از شان ی خانوم نیست که اینجا کوچکترین مسائل جنسی رو میگه ؟بعدا هم نمیدونم تاپیکای سایت ببینید ام ...

اینجا سایت بچه داری و بارداریه سوالی در مورد سقط و بارداری و خیلی چیزا پیش میاد بچه ها از تجربه همدیگه استفاده میکنن اصلا چیز جالبی برای اقایون نداره مگه اینکه کسی خوشش بیاد به این مدل حرفای خانما گوش بده، حالا اون تاپیکام یک در هزاره، بازم میگم من نمیتونم بگم نیان اما منم مثل بیشتر خانما میگم جاشون اینجا نیست، خودتون که دقت کنید به کامنتا متوجه میشن که نود درصد خانما با من هم عقیده بودن

اینجا سایت بچه داری و بارداریه سوالی در مورد سقط و بارداری و خیلی چیزا پیش میاد بچه ها از تجربه همدی ...

متاسفانه مرد ستیزی و تنفر از مردا خیلی زیاد شده و خب بخش عمده ایش بخاطر رفتار بعضی مردا بوده..تا وقتی ی کاربر مرد بهتون اهانت نکرده شما هم نکنید و اگه کاربری رفتار بدی داشته درباره همون شخص حرف بزنید ن کل مردا..برای سرگرمی و یادگیری ممکنه اومده باشن

2738
متاسفانه مرد ستیزی و تنفر از مردا خیلی زیاد شده و خب بخش عمده ایش بخاطر رفتار بعضی مردا بوده..تا وقت ...

من اصلاااا مرد ستیز نیستم و مشکلیم با مردا ندارم اما جز چند نفر هرچی مرد اینجا دیدم مریض بوده، همون اولشم گفتم مردای اینجا، نگفتم مردا، البته کابر مرد محترم هم داریم اینجا اما بازم نمیدونم چرا عضو سایت بارداری و بچه داری شدن، اوکی قبول اومدن یاد بگیرن

وایییی منم

همونی ک هی برای خودش پست میزاره رو میگید ؟؟؟ همه تاپیکاش پستای خودشه نمیدونم چرا

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

منم یکی رو شناسایی کردم که مرده خودش و زن جا زده و اومده😐

حال دلم خوب نیست یه صلوات برام میفرستی مهربون؟   دوست دارم زندگیم و بدم دست کسی بگم میشه یه دقیقه اینو بگیری؟!   بعد فرار کنم😅🙂ته مانده ی من است مراعات کنید!دنیا لج کرده باهام🥺بسکه گفتم روبه رام🙃من دروغهه خنده هام🙂خیسِ خیسم خب از اشک😢هی زمین خوردم همش😪خالیه دور و برم😞باز چی اومد به سرم؟😔هرچی به سرم بیاد حقمه میدونی چرا؟! چون با همه خندیدم با همه مهربون بودم به همه کمک کردم براشون هیچی کم نزاشتم حتی بخاطرشون گریه کردم!!!ولی اونا تو دلشون بهم گفتن آویزونِ احمق!من اگه حافظ بودم مردم با سهراب سپهری فال میگرفتن☹خدایا میگما من که عقل درست حسابی ندارم مواظب گند زدنام تو قسمت های حساس زندگی باشه🙏🙄خدایا یعنی میشه که بشه؟!