2410
2553

این جریان مال پریشبه ولی خاسم بگم😂

یه پسره تو اینستا هی باچند تا پیج مختلف مزاحمم میشد داشتم برا دوستم تعریف میکردم (شوهرم تو یه شهر دیگه سرکاره البته الان من پیششم )داشتم میگفتم که اره بمن هی میگف عاشقت شدم فلان من گفتم برو بابا من متاهلم ناموس نداری بلاکش کردم‌.

همینجور داشتم با دوستم حرف میزدم یهو چشمم خورد به صفحه‌گوشی ک دیدم تماس وصل شده ۱۰ثانیه داره مینشوه همچیو😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️اصن نفهمبدم کی دستم خورده بود وصل شده بود🤦‍♀️😐ینی قلبم وایستااآاااااااادددد

از حرفای ک زدم نه هاااا از اینکه شوهرمم دوهزار بار قسمم داده بود کاری به این دوستت نداشته باش🤦‍♀️😑

وای خیلی سخت بود خیلی تا دو س ساعت گوشیش خاموش کرده بود 

پیامم هم داد دیگه بمن ن زنگ بزن ن پبام بده بسلامت🤦‍♀️😭وای خدا چقدر بدبود اخرش خداشکر انقدر معذرت خواهی کردم ازش و توضیح دادم همچیو تا اروم شد🥺

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺

چ گافی

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بابا حیفه سر هیچی اعتماد شوهرتونو خراب می کنید... یه دوست ارزششو نداره....

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2706