2726
عنوان

امشب خواب تعبیر میکنم هرکی تمایل داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5960 بازدید | 578 پست
دیشب خواب دیدم که توی یک ساختمانی هستیم بعد اولیا یک دانش آموز اومدن ( عمم معلمه ) میخوان برای بچشون ...

خواهشا جواب بدید خیلی ذهنم درگیرشه

خب خب . آیداهستم . یک عدد کارآموز رباتیک 🔩  تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐**یه جوری میگین کوالا فقط میخوره و میخوابه انگار مثلا گوسفند 5 صبح بیدار میشه یه چایی تلخ میخوره تا شب میره سر دکل نفت ....انگار یکی آخرین تیکه ی پیتزامو خورده/انگار تو جاده بنزین تموم کردم/شهاب سنگی که همه دیدن و من ندیدم/:بستنیم افتاده رو زمین/گوشیم افتاده صفحش شکسته/انگار رفتم فرودگاه پاسپورتمو جا گذاشتم/انگار همه تولدمو یادشون رفته/انگار پامو با جوراب گذاشتم یه جای خیس/یه گوشِ هندزفریم کار نمیکنع(:یِ همچین حالی..●کورِه ی خودسوزیِ خود را،جِگَر پنداشتیم💡خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است     خدایی موندم خدا وقتی عقل پخش میکرده یه سریا تو صف چی بودن😐دیگه فعلا صحبتی ندارم عاشقتونم😐💕🖐 دخترای خنگ جذاب نیستن   شما از دخترای باهوش میترسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منفعت رسیدن از ی بازرگان نه گلی گاهی ما به بعضی چیزا فکر میکنم یا حوادث روز مره ما یا دیگران که برا ...

ممنون عزیزم .خدا خیرت بده

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
من خواب دیدم رفتیم مجلس ختم یکی از اقوام دور و ت  مجلس ختم من دوستای قدیمیم ک چندین ساله ندیدمش ...

رفتن به مراسم ختم و عزاداری مرده در خواب نشان دهنده رخ دادن حادثه شومی در آن محل یا بیانگر جدایی بین دوستان و اقوام است.

• اگر در خواب دوستان خود را ببینید ، تعبیر خواب این است که جنبه های از شخصیت شما به عنوان فردی بزرگ را نشان می هد.
  • دیدن دوستان در خواب بیانگر شخصیت خود شماست.
  • دیدن دوستان در خواب می تواند نشان دهنده اخباری خوب از سمت آنها باشداگر خواب ببینید به منزل شما مهمان آشنا آمده و صحبت های آنان مهربانانه و دوستانه است، دوستان زیادی خواهید داشت. اگر به مهمان خود غذا می دهید، بسته به نوع غذایی که می دهید به دیگران خیر و برکت خواهید رساند.
دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
2728
عمه ی شوعرم خواب دیده بغل شوهرم یه پسر بچست ازش میپرسه این بچه ی کیه شوهرم میگه داداشته (ینی داداش ع ...

اگر در خواب بچه‌ای را مشاهده کردید ، تعبیر این خواب به این معنا است که در انجام کارها فرصت مناسبی را به دست آورده‌اید تعبیر خواب کودک یا نوزاد نشانه گرمی و شروع جدید استخواب دیدن اینکه یک بچه در بغل دارید مشابه وضعیتی است که یک بخش قدیمی از زندگی تان را در آغوش کشیده اید

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
اسی من خواب دیدم کلللی تخم مرغ محلی دارم شاید ۵۰۰ تا یا بیشتر بعد نمیدونم تو دریا بود یا استخر یا حو ...

جعبه تخم مرغ در خواب ، علامت انجام معاملات سودمند استدریا پادشاهی یا عالمی است

من یبار خواب دیدم یکی بهم یه انگشتر دو نگینه که نگین بزرگتر قهوه ای و نگین کوچکتر آبی بود داد تعبیرش چیه

و میشه درخواستم رو قبول کنی یه خواب هست برام تو خصوصی تعببر کنی  لطفا

بعد لغو دوستی بزن

آمین به هر آنچه صلاح قلب قشنگته..💚
رفتن به  مراسم ختم و عزاداری مرده  در خواب  نشان دهنده رخ دادن حادثه شومی  د ...

دورت بگردم عزیزم دعاگوت هستم مرسی ازت انشاءالله خیر باشه

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

عزیزم من موقع مجردی خواب دیدم با یه مردی ازدواج کردم

و شب عروسی مون بود و....

بعد من ازدواج کردم و دارم طلاق می‌گیرم بعد همش حس میکنم با اون شخص اولی ازدواج میکنم و لباسی که تنم بود تو خواب با ازدواج مرد اولی ، همین لباس تو واقعیت به کسی تیکه گفتم و دلش شکست ، الآن همون لباس تو خواب تنم بود

همیشه درگیر این خوابم هستم به نظرت تعبیر داره؟

عزیزم خوابه همسرممو میگی

خواب دیده که یه مردی شبیه کاوه افاق اومده خونمون بعد اومدیم بخوابیم من جامو انداختم پیش اون مرده رفتم پیشش اونم بامن خوش وبش میکرده که شوهرم اومده دوتامونو زده خیلی..

برای منم تعبیر کن تعبیرت شد یه سوره یاسین واست میخونم الانم ده تا صلوات  میفرستم برات خواب دی ...

اگر کسی را که زنده است در خواب مرده ببینید ، این گونه تعبیر میشود که عمر او بیشتر شده و زندگی طولانی خواهد داشت مشاهده جنازه ای که به دوش می برند نیکو است چون فراغت از رنج و اندوه است و چنان چه بیمار باشیم بهبود می یابیم و اگر مدیون باشیم ادای دین می کنیم.دیدن جهیزیه یا وسایلی که معمولاً به نو عروس داده می‌شود در خواب به تعبیر اکثر معبرین بیانگر آبروی فرد بیننده خواب است و بایستی برای حقظ آبروی خویش تلاش کندآبی که از زمین می جوشد در خواب نشان دهنده یک خوشحالی غیر منتظره برای بیننده خواب است.بز کوهی زمانی در خواب شما ظاهر میشود که به زیبایی، ظرافت، سرعت، و میل به کمک به دیگران، نیاز داشته باشید. این خواب به این معنا نیز هست که باید رویکردی آسان گیرانه به موقعیت های کاری داشته باشید.

2706