2733
2739

فقط برای حل مشکلم و حاجت روا شدنم ی دونه صلوات بفرستید همین

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تعبیر بلدی جدا؟؟

اره خانومی

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤

دیشب خواهر شوهرم  خواب دیده که شوهرم نارحته و غمگینه من و مادر شوهرمم داریم یه جایی شبیه خونه می‌سازیم و پدرمم اومده عصبی شاه و فوش داده 

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝
2738

من یه خوابی دیدم ولی قبلش معذرت خواهی میکنم

خواب دیدم توی یه سطلی مدفوع کردم و میخواستم قبل اینکه خانوادم بیان تمیزش کنم میخواستم بریزم توپلاستیک و بندازم دور ولی خانوادم اومدن و من میخواستم پنهان کنم ازشون و با خودم میگفتم دیگه باید سطل را ببرم تو دستشویی بشورم و تویه فرصتی که خانوادم متوجه نبودن بردم تو دستشویی و آب توی سطل ریختم و شستم 

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤
دیشب خواهر شوهرم  خواب دیده که شوهرم نارحته و غمگینه من و مادر شوهرمم داریم یه جایی شبیه خونه م ...

۱ خوشحالی شادی

۲ گشایش کار های گره خورده کامروایی خیر وبرکت صلاح دنیا 

همیشه خواب میبینم که برادر زادم بهم حسودی میکنه و همیشه میخواد منو با چاقو بزنه یا با یه چیزی بزنه تو شکمم تا بچم بمیره منم تو خواب خیلی میترسم تا بلایی سر بچم نیاد

۱ خوشحالی شادی ۲ گشایش کار های گره خورده کامروایی خیر وبرکت صلاح دنیا 

ممنونم جانم

کاربری اولم نیست از قدیم های سایتم😁😁😁😁کاربری هشتممه😁😁😁😁این بار دیگه دعوا نمیکنم قول دادم به خودم چون دیگه خط نیست که باهاش بیام 🤪🤪🤪😝😝😝😝
2706