2737
2739
عنوان

یه سوال ؟,اگه امام زمان ظهور کنه دنیا. به پایان میرسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3389 بازدید | 294 پست
شما تفسیر درستش رو لطف کنین و بگین 

اصلاماچنین عیدی به اسم غدیرنداشته ونداریم،،..برای تفرقه وکینه وعقده گشایی آنراگذاشته اند...ماوفات فاطمه زهرادخترنبی اکرم روداریم نه شهادتش...ساخته دست جاهلان وبی سوادهاست که غدیر روساخته ووفات دخترنبی اکرم روشهادت نامیده اند،.وامام زمان هم خواب وخیالۍ بیش نیست..وخواهشا به این خرافات وتوهمات توجه نکنید...

میتوانم درسردبودن رابطه وزن وشوهر تاحدودی که خودت بخواهی کمکت کنم..،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش  میکنم اصلاربطی به این موضوع نداره..تفسیرش روغلط معنی کرده اند

ببینید به هر حال همه در این مورد که خدا هیچ کار عبث و بیهوده ای انجام نمی ده و هر خلقت خدا حکمتی داره هم عقیده هستیم و طبق همین عقیده در همه آیات قرآن حکمتی هست و خداوند هدف و منظوری از فرستادن اون آیه داشته و به زبان خودمانی تر حرفی برای زدن به انسان داشته خب الان به نظر شما منظور خدا از این حرف هایی که به پیامبرش زده و تاکید کرده که بی هیچ نگرانی و هراسی حرفش رو به انسان ها چی بوده ؟

خود همون نور پاک و مقدس حضرت محمد که جانم به فداش چقدر حدیث معتبر هست که حضرت علی رو برادر و جانشین ...

استغفرالله...نگواین حرف رواصلادرست نیست،،ماخلیفه اول،،ابوبکر،دوم عثمان،سوم عمر،چهارم علی وپنچم .......داریم...ازروی چه مستنداتی شمامیگید؟

میتوانم درسردبودن رابطه وزن وشوهر تاحدودی که خودت بخواهی کمکت کنم..،،
2728
استغفرالله...نگواین حرف رواصلادرست نیست،،ماخلیفه اول،،ابوبکر،دوم عثمان،سوم عمر،چهارم علی وپنچم ..... ...

فقط برات دعا میکنم با این حال از دنیا نری که خیلی کارت سخت میشه همون پیامبرم دشمن خودت کردی با این حرفات

کاربری سوممه😇
اصلاماچنین عیدی به اسم غدیرنداشته ونداریم،،..برای تفرقه وکینه وعقده گشایی آنراگذاشته اند...ماوفات فا ...

این ها از نظر شما خرافات هستن ولی من غدیر خم رو باور دارم و هیچ رقمه نمی تونم کسی مثل حضرت علی رو که پیش پیامبر خدا بزرگ شده ، اولین کسی بوده که به پیامبر ایمان آورده ، در شبی که کفار می خواستن پیامبر رو در خواب به قتل برسونن با شجاعت تمام در جای پیامبر خوابیدن تا پیامبر بتونن به جای امنی برن (سوره عنکبوت) رو با افرادی مثل ابوبکر ، عمر ، عثمان یا هر کدوم از اصحاب دیگر پیامبر در یک سطح ببینم و معتقدم تنها کسی که ایمانش به خدا و همراهیش با رسول خدا قلبی و  کامل بوده حضرت علی بوده و کاملا منطقی هستش که خداوندی که دین رو به پیامبر وحی کرده بعد از پیامبر حضرت علی رو ولی مومنین و جانشین حکومتی که پیامبر خدا تشکیل داده قرار بده ولی با همه این حرف ها من کاری به اعتقادات شما نداشته و ندارم و معتقدم هر کسی مختاره هر جوری که باور داره درسته عمل بکنه و هر کسی مسوول باور ها و اعتقادات خودشه پس خواهشاً شما هم به اعتقادات ما شیعیان احترام بذارین .

2738

اسی ،کتاب  دولت کریمه نوشته سیستانی منبع خوبی برای سوال شماست

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲