2726
عنوان

حوصله دارین ی داستان واقعی تعریف کنم که خیلی خطرناکه

| مشاهده متن کامل بحث + 144753 بازدید | 959 پست

سلام خوشگلا منو لایک کنید❤❤❤❤

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قطره چکونی نکن

دوستان گلم این تیکر بارداریم نیست سوال نپرسید من مجردم تیکر تولد عشقمه (رل دارم)      لطفا آقایون درخواست دوستی ندن چون بشدت باهاشون برخورد میکنم و درجا بلاک میکنم    
عزیزان من فعلا فقط دارم تایپ میکنم اصلا نمیرسم سوالات جواب بدم شاید بعد از اتمام تایپ بتونم جواب بدم ...

نمیشد اول مینوشتی بعد تاپیک‌ میزدی

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡

بروز رسانیم سوووخت

دوستان گلم این تیکر بارداریم نیست سوال نپرسید من مجردم تیکر تولد عشقمه (رل دارم)      لطفا آقایون درخواست دوستی ندن چون بشدت باهاشون برخورد میکنم و درجا بلاک میکنم    
2706