1874
2106

بگو

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭

میخونم شما تایپ کن جدیدا رو

مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                  ریپ مخالف توسط سیب زمینی پیازا ممنوع❌😒

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124

ووووووو حالا تابیاد بگه صبح شده

قد۱۶۴وزن۷۰کیلو ..‌‌. هدف۶۲کیلو😍 (((اضافه وزن۸کیلو))) من مامان دوتا فرشته هستم ک دوس دارم با وجود دوتا زایمان خوش اندام ب نظر بیام😊    خدایامرسی، امشب ،،، تاریخ ۹۹/۱/۱۴... بعد از ۲ماه و ۱۶روز ب وزن ایده آلم رسیدم.🤩
2050

سلام خوشگلا منو لایک کنید❤❤❤❤

🌸 بیاید میخوام کار خیر یادتون بدم🌸 روی جمله داخل گل کلیک کن🤩 دوست عزیزم سلام🤩توی تاپیک کار خیر که رفتی لطفا تاپیکای بعدیشم بخون و بین دوستات به اشتراک بذار تا توی ثوابش شریک باشی🤩💚💚💚                       🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸                      ❤💚خدایا شکرت❤💚خدایا شکرت❤💚خدایا شکرت❤💚

قطره چکونی نکن

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم این تیکر بارداریم نیست سوال نپرسید من مجردم تیکر تولد عشقمه (رل دارم)      لطفا آقایون درخواست دوستی ندن چون بشدت باهاشون برخورد میکنم و درجا بلاک میکنم    
2129