2726

سلام

برا جشن تولد بچه هاتون چیکار میکنید چجور جشن میگیرید ک هیچکدوم ناراحت نشن؟

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثلا من امسال خواستم خودمونی تولد بگیرم بخاطر ناراحتی ک قبلا پیش اومده بود..خونواده خودم هما کادو گرفتن..روم نمیشه کادو گرفتن کیک ندم ک..

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

تنها میشه

فقط مادربزرگ و پدربزرگ ها هم میشه

در کنار مادربزرگ و پدربزرگ ها میشه عمه و عمو ها و خاله و دایی ها رو هم دعوت کرد که این جوری شلوغ میشه.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
تنها میشه فقط مادربزرگ و پدربزرگ ها هم میشه در کنار مادربزرگ و پدربزرگ ها میشه عمه و عمو ها و خاله ...

خونواده شوهر من کلا جشن زیاا نمگیرین.خونواده ما بیشتر جشن میگیرن..امسال گفتم خودمونی جشن میگیریم ک خونوادم همگی کادو گرفتن

خونواده شوهر من کلا جشن زیاا نمگیرین.خونواده ما بیشتر جشن میگیرن..امسال گفتم خودمونی جشن میگیریم ک خ ...

خوش بگذره 🌷

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚